Donanım Rubber Ducky Yapmak istiyorum

Vito_S

Yeni üye
28 Haz 2023
4
1
Digispark Attiny85 kullanarak bir rubber ducky yapmak istiyorum fakat hazırladığım bu aygıtın dışarıdan bir flash bellek gibi görünmesini ve kurban bilgisayarına taktığında da kurbana bir flash bellek gibi depolama aygıtı olarak gözükmesini istiyorum. Yani tamamen hayalet olacak.

digispark-attiny85-modul-arduino-tabanli-gelistirme-kartlari-robolink-14341-60-O.jpg

Digispark Attiny85

Görüldüğü üzere Digispark Attiny85 üzerinde herhangi bir hafıza birimi yok.

Çözüm olarak herhangi bir flash belleğin içini açıp Digispark Attiny85'i flash belleğe paralel bağlanacak şekilde yerleştirmek ve bu şekilde monte etmek aklıma geldi.

Tavsiyeniz nedir?

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,217
750
always, everywhere
Digispark Attiny85 kullanarak bir rubber ducky yapmak istiyorum fakat hazırladığım bu aygıtın dışarıdan bir flash bellek gibi görünmesini ve kurban bilgisayarına taktığında da kurbana bir flash bellek gibi depolama aygıtı olarak gözükmesini istiyorum. Yani tamamen hayalet olacak.

digispark-attiny85-modul-arduino-tabanli-gelistirme-kartlari-robolink-14341-60-O.jpg

Digispark Attiny85

Görüldüğü üzere Digispark Attiny85 üzerinde herhangi bir hafıza birimi yok.

Çözüm olarak herhangi bir flash belleğin içini açıp Digispark Attiny85'i flash belleğe paralel bağlanacak şekilde yerleştirmek ve bu şekilde monte etmek aklıma geldi.

Tavsiyeniz nedir?
Gizleme kısmını bilmem ama Digispark bende aldım gelmesini bekliyorum arduino ile güzel otomatik cookie çeken veya otomatik rat atan bir sistem yapabilirsin telegramdan yazarsan kodlama kısmında yardımcı olabilir im

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.