rufus ile iso ve ofis vb kullanmak

akgungokhan

Yeni üye
21 Mar 2007
42
0
arkadaşlar usb bellek ile rufus programını kullanarak format atıyorum istiyorum ki windows format atarken ofisi, pdf, diver boosterı vb gibi hepsini bir anda nasıl kurabiliriz usb ile şimdiden herkese çok teşekkürler

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Eğer oynanmış yani içine programlar eklenmiş kurulum dosyası bulursan olabilir ama yüklü olan programlar en güncel hali olmuyabilir onun için tavsiyem formatdan sonra katılımsız programlar ile istediğiniz programları kurabilirsiniz katılımsız demek yani kendisi kuruyor bizim tek yapmamız dosyaya çift tıklamak o bütün işlemleri kendisi yapıyor ve programı kuruyor. Onun haricinde ninite sitesinden yüklemek istediğin programları seçip tek bir tıklamayla hepsini yükliyebilirsin

akgungokhan

Yeni üye
21 Mar 2007
42
0
Eğer oynanmış yani içine programlar eklenmiş kurulum dosyası bulursan olabilir ama yüklü olan programlar en güncel hali olmuyabilir onun için tavsiyem formatdan sonra katılımsız programlar ile istediğiniz programları kurabilirsiniz katılımsız demek yani kendisi kuruyor bizim tek yapmamız dosyaya çift tıklamak o bütün işlemleri kendisi yapıyor ve programı kuruyor. Onun haricinde ninite sitesinden yüklemek istediğin programları seçip tek bir tıklamayla hepsini yükliyebilirsin

teşekkürler kardeşim ninite biliyorum usb ile olursa ilerde fikir verirsen sevinirim çok sağ ol

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
teşekkürler kardeşim ninite biliyorum usb ile olursa ilerde fikir verirsen sevinirim çok sağ ol

Ne demek usta ben katılımsız programlar kullanıyorum lazım olan program driverları usbye yedekleyip format attıktan sonra lazım olanları sadece çift tıklamayla kuruyorum şuan 300e yakın katılımsız program var katılımsız programlara şuradan ulaşabilirsin tavsiyemdir.

SolidShare.NET » Türkiye'nin Katılımsız Program Arşivi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.