Run DLL sorunu

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
ne diye aratıyım başka bilgisayarda açılıyo bende açılmıyo

1- Programı kaldır. Eğer “program ekle kaldır” da gözükmüyorsa “Program Files” klasörüne git ve bul. Varsa uninstall seçeneğini kullanrak kaldır. Yoksa kılasörü tamamen sil. 2- Başlat menüsünden (Start) çalıştıra tıklayıp “Regedit” yazarak kayıt defterini açın. Ctrl+F ile ya da “Düzen” menüsünden “bul” u tıklayarak programın adını yazıp aratın. Bulduklarınızı silin. Yalnız dikkat edin benzer isimde başka programlar olabilir. Ben notepad yazarak aradım ama sadece notepad++ ismi geçenleri sildim. 3- Garanti olsun diye bir registry temizleme (CCleaner gibi) programı ile temizleme yapın. 4- Programı baştan kurun. Bende sorun çözüldü umarım sizde de çözülür. 5-Ccleaner link: http://download.piriform.com/ccsetup229.exe

KaynakWh: Geçerli bir Win32 uygulaması değil Hatasi Cözümü1- Programı kaldır. Eğer “program ekle kaldır” da gözükmüyorsa “Program Files” klasörüne git ve bul. Varsa uninstall seçeneğini kullanrak kaldır. Yoksa kılasörü tamamen sil. 2- Başlat menüsünden (Start) çalıştıra tıklayıp “Regedit” yazarak kayıt defterini açın. Ctrl+F ile ya da “Düzen” menüsünden “bul” u tıklayarak programın adını yazıp aratın. Bulduklarınızı silin. Yalnız dikkat edin benzer isimde başka programlar olabilir. Ben notepad yazarak aradım ama sadece notepad++ ismi geçenleri sildim. 3- Garanti olsun diye bir registry temizleme (CCleaner gibi) programı ile temizleme yapın. 4- Programı baştan kurun. Bende sorun çözüldü umarım sizde de çözülür. 5-Ccleaner link: http://download.piriform.com/ccsetup229.exe

KaynakWh: Geçerli bir Win32 uygulaması değil Hatasi Cözümü

sistemi geri yükleme yap tamamdır babacan:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.