Çözüldü Run time 9 hatası (Crypter)

4Rache

Üye
29 Ocak 2015
167
0
Zapatista
Arkadaşlar ben @NoaDaFFy arkadaşımızın crypter yapım videosunu izledim ALLAH razı olsun çok iyi anlatmış . ve videodaki yaptığı tüm aşamaları harfiyen uyguladım . ama project i kayıt ettiğimde çalıştırdığımda run time 9 hatası alıyorum . f8 ilr adım adım inceledim setup ile client i bağdaştıran rc4 inject kodlarında hata var diyor ama . yok aynı videodaki gibi şifrelerde aynı anlamadım varmı çözüm üretebilecek arkadaş :( :RpS_confused::RpS_confused:

Moderatör tarafında düzenlendi:

4Rache

Üye
29 Ocak 2015
167
0
Zapatista

Runtime error hatası vermesi normaldir vermesi gerekiyor yani vermiyosa asil sıkıntı orda demektir :)

Resimde gösterdiğini kısım rc4 u çağıran kisim orada ne hatası veriyor ? Farklı bir Rc4 ile denedinmi ?

Tamam iste stubun runtime error 9 hatasını vermesi gerekiyor.Dedigim gibi vermezse sıkıntı.
Yani isler yolunda gidiyor :)

Alpemix ve ya teamwirer ile yardımcı olurmusun bana ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.