Run time error 19: File or function is not found

27 Haz 2016
70
0
Sa-Mp de internetten bir mod indirdim ve server dosyalarına attım . Fakat samp-server.exe yi çalıştırınca bu hatayı veriyor . Bir de mod sanırım 0.3z bunu nasıl 0.3.7 ye uygularım ?

27 Haz 2016
70
0
Öncelikle server dosyalarında hiç plugin diye klasör yoktu ; ben açıp bulabildiklerimden 3 tane attım onlar da şu hatayı veriyor :
2ZWrb0.png

NOT:adam 4 plugin eklemiş server.cfg ye > sscanf.so you bulamadım 3 tane buldum onlar da bu hatayı veriyor . 3 tane olanlar şunlar > streamer.so irc.so gvar.so

27 Haz 2016
70
0
abi nereye gittiniz :/

Dell Inspiron Laptop n5010 mu ne nli şeyi tam hatırlamıyorum

ee sonuç

Abi cevap nedir nasıl çözeceğim bunu

++++++++

Abi ben hala bekliyorum yalnız

Moderatör tarafında düzenlendi:
7 Ocak 2016
180
0
server.cfg dosyasındaki, pluginlerin sonuna, ".so" uzantısınıda koyup deneyebilrsin eğer işletim sistemin Lunix'se... Oda olmazsa yaz son bi yöntem var onu deneriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.