RunScanner,

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,184
51
İstanbul
RunScanner, sisteminizdeki birçok arızaları ve virüsleri bularak temizleme/düzenleme'nize yarayan, kullanışlı ve ücretsiz bir yazılım.

Gelişmiş arama sistemi sayesinde sisteminize bulaşmış tüm spam, trojen ve virüsleri bulur ve temizleyerek bilgisayarınızın rahat bir nefes almasını sağlar. Ayrıca küçük reklam yazılımlarını vs. yok ederek, sisteminize pop-up yoluyla giren casuslara göz açtırmaz.

Gelişmiş virüs tarama sisteminin yanı sıra bu virüslerin veyada çeşitli dosya ve uygulamaların sistem dosyalarınıza verdiği zararlarıda bulur ve bu zararları onararak gidermeye çalışır.

Editör Notu: Tüm bu özellikleri sayesinde bir sistem kurtarıcı olan bu yazılımı, boyutununda küçük olmasından dolayı her pc kullanıcısına öneriyoruz. Çünkü; bazen ufak dosya hataları bile sisteminizin donmasına/kilitlenmesine yol açıyor, ayrıca bazen bilgisayarımıza sızan küçük bir reklam casusu dahi gittikçe sisteme zarar verebiliyor. Bunun için bu kullanışlı ve küçük boyutluyazılımı sizlere tavsiye ederiz.


download : https://tik.lat/jO6Kv
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.