Rus para kazanma sitesi Efsanevi bir konu (Uzun süreden sonra tekrar aktifim inşallah)

Rddurmaz

Katılımcı Üye
4 Tem 2016
521
0
kaniti varmj lutfen odeme kanitini ekleyin rus siteli sahte sayfalardan ibarettir

Ayberk25

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
436
9
c:/
1 captcha 0.02 ruble yapıyor yani 15 captcha 1 ruble 1 TL = 16.981053 RUB 1 tlyi 17 rubleden sayarsak 15×17=255 yani kısaca 255 captcha doldurmayla 1 tl alıcaksınız şimdide mantıklı geldimi site

ByEmRe35

Katılımcı Üye
28 Eki 2013
533
0
İzmir
3 saatte 100 ruble oldu ellerim baya yoruldu ama ödemeyi 1 -2 agustosta alabiliyoruz bir sıkıntı olmuş sanırım

ahmet2356532

Katılımcı Üye
4 Kas 2009
492
0
Konya
SUNU belirtiyim 17.00 Ruble 1 TL ^^ Buna bot yazarsanız ancak oyle başka türlü baş edemezsiniz gözlerinize yazık

ahmet2356532

Katılımcı Üye
4 Kas 2009
492
0
Konya
1 captcha 0.02 ruble yapıyor yani 15 captcha 1 ruble 1 TL = 16.981053 RUB 1 tlyi 17 rubleden sayarsak 15×17=255 yani kısaca 255 captcha doldurmayla 1 tl alıcaksınız şimdide mantıklı geldimi site

YAnlısın var 1 TL icin 850 Captcha doldurman gerek 10 tl icin 8500 ^^ gözlerine yazık git calıs daha iyi

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
kaniti varmj lutfen odeme kanitini ekleyin rus siteli sahte sayfalardan ibarettir

Konuda ödeme kanıtı gözükmüyormu? İyi okumanı tavsiye ediyorum

Bu siteyi paylaşmamdaki tek sebep; Rus sitelerinde bulunan 10 ruble gibi düşük miktardaki kilitleri açmak için para yatırmamız gerekiyor ben ise para yatırmadan bu ruble miktarını kazandırmak için tavsiye ettim fakat hızınıza göre daha yüksek gelir elde etmek daha kolaydır. Aynı zamanda yorumlarda bir arkadaş 3 dakikada 1 tl çıkarmış bunu hesap etmelisin.

YAnlısın var 1 TL icin 850 Captcha doldurman gerek 10 tl icin 8500 ^^ gözlerine yazık git calıs daha iyi

Her zaman kazanç için çalışmak en iyisi... Fakat zaman dediğimiz birşey var bundan bol bişeyimiz yok. Evden çıkmayıp zamanını değerlendirmek isteyenler için en iyi tercih bu tarz sitelerdir...
Cevabınız hakkında teşekkür ederim bilmeyen yok. Fakat lekeleme yapmış gibi oldunuz kusura bakmayın.

Son düzenleme:

SCRTR

Yeni üye
19 Mar 2017
47
0
Selamlar arkadaşlar uzun süreden sonra tekrar sizinleyim. Yatırım yapacak parası olmayanları kurtarıcak bir site ile karşınızdayım.

Sitenin ilk başta özelliklerinden bahsedelim
1. Her rus sitesi için para çekebilmenize yarayan payeer sistemi aktif.
2. Sitede 12 saatte bir ödeme talep edebiliyorsunuz.
3. Sitede minimum ödeme limiti 1 ruble (Esas işleri değiştiren burası :trl)
4. Site raiblocks sistemi ile işleyen "Captcha" doldurmaya dayanıyor.
5. Captchanın ne olduğunu biliyorsunuz ve 1 tane yapma başına size 0.02 ruble veriyor.
6. Captchalarınızı yapmaya devam edip eğer neden hala hesabıma yatmadı diyorsanız ortalama 5 dakika gibi bir süre içerisinde yatıyor fakat güncellemeden güncellemeye desek daha doğru bu süreyi "xrb-39hd..." ile başlayan linkin üstündeki mavi çubuğa bakarak anlayabilirsiniz.

Site aşırı yüklenmekten ötürü "508 Resource Limit Is Reached" hatası alan arkadaşlara açılana kadar sayfayı resetlemenizi tavsiye ediyorum

"Внутреняя hata bildirmek yöneticisine deneyin вывевсти sonra! #117" Sitede bu hatayı alan arkadaşlara tavsiyem. Pes etmeyin site üzerinde ileriki vakitlerde yani gece yada akşam vaktinde para çekmeyi deneyin. Aşırı yüklenmeden ve çok fazla para aktarımından ötürü payeer botu çok kasıyor emin olun.

Sitenin ana sayfasında bu resmi görceksiniz

"Başlamak" butonuna basıcaksınız ve önünüze böyle bir ekran çıkıcak (Siteyi çevirmeyi unutmayın)

Bu ekranda bulunan "xrb-39hd..." başlayan kodu kopyalayın ve "Web sitesine gidin" butonuna basın. Önünüze bu ekran gelicek

"xrb-39hd..." ile olan uzun kodu üstteki büyük boşluğa yapıştırın ardından ise captchalarınızı girip kazanmaya başlayın :D

Buda saygı değer mümin kardeşlerimin ödeme kanıtı :trl

Sanırım hiç değişmemişim her zamanki gibi aynı patatesim :trl

Her neyse linkleri unutuyordum napalım didi kafa yaptı :trl

Bu refsiz link (benim yararım olmaz be abi diyorsan gir çekinme)
https://leowork.ru

Buda refli link (Kardeşim sana yardımım dokunsun yazını okudum ve resimlerini inceledim diyorsan gir)
https://leowork.ru/?ref=13435

Emin olun referans olduktan sonra bana yararınız baya dokuncak.
Bu konuyu cuma günü okuyanlara hayırlı cumalar geceliğin okuyana iyi geceler dilerim :trl
Bana XRB Kodunu vermedi ya :D

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
209
uğraş gerektiriyor ama zor zaman için yararı dokunacaktır teşekkürler eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.