Rütbe nasıl kazanılıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Rütbe sistemi benim için fazla önem taşımasada merak ettiğim bir soru var..
Rûtbe nasıl kazanılıyor?

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
Rütbe sistemi benim için fazla önem taşımasada merak ettiğim bir soru var..
Rûtbe nasıl kazanılıyor?

Örneğin gövde gösterisi bölümünde faaliyetlerin güzel olursa ug time alınıyorsun ordada başarıların devam ederse anka time alınıyorsun yani benim bildiğim kadarıyla sistem bu şekilde işliyor. Tamamen faaliyet gösterdiğin bölümle alakalı.​

keserimsekerim

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
306
0
799 mesaja kadar kendi cabanla yani yarbaya kadar gelebilirsin sonra da tecruben ve bilgin onemli admin gibi kisilerin gozune girecen

Fethistanbul

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
428
0
Sorunuza açıklık getirmeniz lazım sıradan kullanıcı rütbesi mi yoksa yetkili rütbesi mi ?

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Teşekkür ederim hepinize sorumun cevabını öğrendim ☺
İyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.