Rütbe sistemimi nasıl uzman veya daha üst katman yapabilirim

Çözüm
Merhaba, attığınız mesaj sayısına oranla rütbe yükseliyor Örneğin;

Yeni Üye (0-50 Post)
Üye (51-250 Post)
Katılımcı Üye (251-1.000 Post)
Uzman Üye (1.001-2.000 Post)
Kıdemli Üye (2.001-5.000 Post)
Kadim Üye (5.001-9.999 Post)
Yaşayan Forum Efsanesi (10.000+ Post)

Mesaj haricinde bir kulübe veya time katılırsanız o tim içindeki sisteme göre rütbe atlarsınız.
Kulüpler
Tim & Ekip Alımları

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Benim ki gibi özel bir bröve/nick altı almak istiyorsan (istatisklerin kuvvetli olmalı) normal bir bröve değil mesela bu bröve ancak yılların adı var ve benim şahsi mesaj oranım 3.x küsür bu ciddi bir rakam.
Forumun Yaşayan Efsanesi olabilmek için ne günlerimiz ne gecelerimiz ne uykusuz gecelerimiz gitti düsunemezsinbile.

. inşallah yillar sonra senide böyle şereflendirir THT :)

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
119
Arkadaşlar bazi konularda uzmanlasmak istiyorum örnek askeri rütbe gibi nasıl yükselirim uzman kidemli daha sonra tuğgenral vb
Rütbelerin bir önemi yok, ama post kasabilirsin yada görev alırsın. Bunlar basit şeyler ama benim sana tavsiyem rütbe almak olmasın ilk hedefin forumdan bilgi öğrenmek olsun :)

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Arkadaşlar bazi konularda uzmanlasmak istiyorum örnek askeri rütbe gibi nasıl yükselirim uzman kidemli daha sonra tuğgenral vb
Merhaba değerli üye:

Belli sayılarda yorum atanlara kızdemli üye yaşayan forum efsanesi diye rütbeler veriliyor:

UYARI: boş yorumlar atmak, Rütbe atlmak için yorum atmak kesinlikle yasaktır yorumlarınız silinir buarada yorum sayısına göre alınan rütbelerin bir önemi yoktur iyi forumlar

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
902
22
Post sayısına göre rütbe alırsınız,
Yeni Üye (0-50 Post)
Üye (51-250 Post)
Post derken şu egitici vs şeylerden mi yoksa restgele baz
Rütbelerin bir önemi yok, ama post kasabilirsin yada görev alırsın. Bunlar basit şeyler ama benim sana tavsiyem rütbe almak olmasın ilk hedefin forumdan bilgi öğrenmek olsun :)
Biliyorum onu da şimdi rütbe önem vermek istemem ama bazen görev almak icin gerekli

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,691
807
Casterly Rock
Merhaba, attığınız mesaj sayısına oranla rütbe yükseliyor Örneğin;

Yeni Üye (0-50 Post)
Üye (51-250 Post)

Mesaj haricinde bir kulübe veya time katılırsanız o tim içindeki sisteme göre rütbe atlarsınız.
Kulüpler
Tim & Ekip Alımları

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.