Çözüldü Rütbeler nasıl alınıyor?

AKRES

Üye
22 Kas 2019
71
12
Teknoloji
Mehaba THT merak ettiğim bir soru var örn:yardım sever,tasarımcı... rütbeleri nasıl alınıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
10
:C / Adobe
bizim kulübe gel dostum. Güzel referans olur

osm4nl1evl4d1 Hocama katılıyorum yardım sever brövesi almak için yardım konusunda kendini geliştirmen ve forumda açılan konulara yardım etmen ÜDY tarafından hediye olarak bröve verilecektir :) emeklerin karşılığı diye biliriz hocam. Kulüb'e dahil olursan bröve alman referans olur ve kolaylaşır.İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.