Rütbem Ve Mesaj Sayım Düşmüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egemen1

Üye
22 Ağu 2016
178
0
Antalya
Beyler öncelikle iyigünler geçenlerde 150 mesajı tamamlayarak teğmen rütbesine ulaşdım ama şimdi girdim 80 mesaja düşmüşüm asteğe geri dönmüşüm nedeninin bilenler yardım edebilirmi teşekkürler.​

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Veritabanımız 1 gün geriye sarılmıştır. Bu süre zarfından atılan postlar ihbarlar ve konular malesef ki silinmiştir. Yaptığınız ihbarlar Aya bir olarak forumdan düzenli şekilde kaldırılmaktadır. Kaldırılan ihbarlardan dolayı mesajlarınız bizlerde dahil olmak üzere hepimizin düşmektedir. Aksilik söz konusu değildir. Forum temizliği için rutin çalışmalardır. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.