Rüya : Korku Oyunu

keremliler

Yeni üye
27 Haz 2013
44
0
Merhaba Arkadaşlar.Önceden de bu konuyu açmıştım fakat silindi.Eğer korku oyunu hastasıysanız kendi yapımım olan Rüya : Korku Oyunu'nu oynamanızı tavsiye ediyorum.

6908incio1316149.png

Hikaye:
Bir gece televizyonda korku filmi izlerken uyuya kaldın.Uyandığında ormanın içindeydin.Çıkış yolunu bulup eve geri dönebilecek misin yoksa yaratığa yemek mi olacaksın?
Korkunç bir ormanda gerçeklerin ardında hayal gücünle baş başasın.Yada gerçekten de o anı yaşıyor musun? İndir Ve Sonunu Öğren!

7489incid3233965.png

★ Yüksek Grafikler
★ Yüksek Korku ve Gerilim
★ Sürükleyici Oynanış
★ 4 farklı dil
★ En İyi Deneyim İçin Kulaklıklarınızı Takmanızı Öneririz.
★ Korku ve Gerilim Oyunlarına Meraklıysanız Tam Size Göre Bir Deneyim.
★ Geri Bildirimlerinizi [email protected] 'a gönderebilirsiniz.

7922incit5180929.png

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.LeventYavuzCompany.Dream

veya Tıkla ( Google Play'e Yönlendirir)

7922incit5180929.png

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Merhaba Arkadaşlar.Önceden de bu konuyu açmıştım fakat silindi.Eğer korku oyunu hastasıysanız kendi yapımım olan Rüya : Korku Oyunu'nu oynamanızı tavsiye ediyorum.

6908incio1316149.png

Hikaye:
Bir gece televizyonda korku filmi izlerken uyuya kaldın.Uyandığında ormanın içindeydin.Çıkış yolunu bulup eve geri dönebilecek misin yoksa yaratığa yemek mi olacaksın?
Korkunç bir ormanda gerçeklerin ardında hayal gücünle baş başasın.Yada gerçekten de o anı yaşıyor musun? İndir Ve Sonunu Öğren!

7489incid3233965.png

★ Yüksek Grafikler
★ Yüksek Korku ve Gerilim
★ Sürükleyici Oynanış
★ 4 farklı dil
★ En İyi Deneyim İçin Kulaklıklarınızı Takmanızı Öneririz.
★ Korku ve Gerilim Oyunlarına Meraklıysanız Tam Size Göre Bir Deneyim.
★ Geri Bildirimlerinizi [email protected] 'a gönderebilirsiniz.

7922incit5180929.png

İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.LeventYavuzCompany.Dream

veya Tıkla ( Google Play'e Yönlendirir)

7922incit5180929.png

Benimde yapmak istediğim tarz oyunlardan birşeyler sorabilirmiyim
-hangi oyun motorunu kullanıyorsunuz acaba ?
-javascript tarzı kodlama bilmek önemlimidir ,gerekli scriptleri internet üzerinden bulamazmıyız ?
-Unity 3d programını duydum ve indirmiştim bilgisayarıma ama dağlar oluşturup ağaçlar eklemekten başka bişey yapamadım henüz kendimi nasıl geliştirmeliyim yada önerdiğiniz oyun motoru hangisi olur?
Bunlara cevap verebilirmisiniz ?

keremliler

Yeni üye
27 Haz 2013
44
0
Eline sağlık dostum gayet güzel birşeye benziyor az sonra denicem :D

Teşekkürler.

Benimde yapmak istediğim tarz oyunlardan birşeyler sorabilirmiyim
-hangi oyun motorunu kullanıyorsunuz acaba ?
-javascript tarzı kodlama bilmek önemlimidir ,gerekli scriptleri internet üzerinden bulamazmıyız ?
-Unity 3d programını duydum ve indirmiştim bilgisayarıma ama dağlar oluşturup ağaçlar eklemekten başka bişey yapamadım henüz kendimi nasıl geliştirmeliyim yada önerdiğiniz oyun motoru hangisi olur?
Bunlara cevap verebilirmisiniz ?

-Unity 3d oyun motorunu kullanıyorum.
-Kodlama bilmek tabi önemli.Kodlama bilmeden yapamazsın bu işi.Ben c# ve javascript ile yaptım.
-Eğer unity ile oyun içinde dağlar eklersen mobil için oyun kasar.Haritayı kendin blender,maya gibi programlardan modellemen gerekiyor.CryEngine yada Unreal Engine'yi ögrenebilirsin.Onların grafikleri Unity'e göre çok daha iyi.Sanırsam onlar c++ kullanıyor.Eğer hiç başlamamışsan bu işe unreal engine ile başlayabilirsin.Hiç denemedim ama grafik açısından oldukça iyi oldugunu duydum.
Aslında oynardım ama App Store da yok galiba
Eline sağlık
App Store'da şu anlık yok maalesef.Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.