RX 560 Alınır mı ve uyum sorunu çıkar mı ?

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
İşlemci: Xeon 3440
Ram: 6 GB
Ekran Kartı: MSI GTX 750 Tİ
PSU: Everese EPS-5500 500W
Anakat: H55M-S2V
Şuan kullandığım sistem özelliklerim bu şekilde. Ekran kartını değiştirip, salı günü 2.El Garantili GİGABYTE RX560 4 GB ekran kartı almayı düşünüyorum. RX560 nasıl bir karttır ve bu sistemde nasıl bir performans alırım? İşlemciyi besler mi? İşlemcime overclock yapmadım. RX560 FPS sorunu var mıdır? RX 560 Kullanıp FPS sorunları yaşıyan bir çok kişi gördüm ve alıp almamak arasında kalıyorum. İlk defa zaten amd ekran kartı kullanacağım, bugüne kadar hep nvidia kullandım. Ayrıca önerebileceğiniz başka kartlar varsa yazarsanız iyi olur.

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
Güzel Düşünmüşssün Dota Tarzı Oyunlarda Fps Değerleri 560 Da Daha İyi Fakat Geçmişken Biraz daha biriktirip İleriye Dönük Bir Ekran Kartı Alman Lazım :)
1050Ti-1060 Önerimdir Fiyatlara Bakmadım Eğerki seni aşıcaksa Rx 560 Alırsan Pişman Olmazsın
Rx 560 İle Darboğaz Yaşamazsın.
Fakat 8 Gb a Yükseltmeye Çalış Rami,Mhz Değerlerine Dikkat Et Ram Alırken Oyun Oynayan Biriysen 2133-Mhz Ram Üstü ALmaya Çalış Etki Ediyor Cidden.İyi Forumlar

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Güzel Düşünmüşssün Dota Tarzı Oyunlarda Fps Değerleri 560 Da Daha İyi Fakat Geçmişken Biraz daha biriktirip İleriye Dönük Bir Ekran Kartı Alman Lazım :)
1050Ti-1060 Önerimdir Fiyatlara Bakmadım Eğerki seni aşıcaksa Rx 560 Alırsan Pişman Olmazsın
Rx 560 İle Darboğaz Yaşamazsın.
Fakat 8 Gb a Yükseltmeye Çalış Rami,Mhz Değerlerine Dikkat Et Ram Alırken Oyun Oynayan Biriysen 2133-Mhz Ram Üstü ALmaya Çalış Etki Ediyor Cidden.İyi Forumlar

1050 Ti almayı düşünmüyorum, çünkü 1050 Ti ileriye dönük bir kart değil . Tam tersi rx560 ileriye dönük bir kart bu yüzden RX560'ı seçtim. 1050 Ti 2 sene sonra piyasada adı bile duyulmuyacaktır ve yüksek'te oyun açamıyacaktır belki de. Bütçem şuanlık en en iyi RX560'ı gösteriyor başka da bir kartı göstermiyor. Ram'ı bütçe olmadığından dolayı şimdilik 8 yapamıyorum fakat ileri de yapacağım. Ramlerim 1333 MHz şuanlık işimi görüyor yeterli kadar.

Examplernszt

Yeni üye
2 Ara 2018
46
0
Dünya
1050 ti öneririm rx 560 almanı tavsiye etmiyorum 1050 ti %26 daha güçlü bir kart bu fark hissettirecek düzeyde ! işlemcinle darboğaz yapabilir karar senin yerinde olsam 1050 alırdım veya ona vereceğine biraz bekleyip yeni sistem topla.

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
1050 Ti almayı düşünmüyorum, çünkü 1050 Ti ileriye dönük bir kart değil . Tam tersi rx560 ileriye dönük bir kart bu yüzden RX560'ı seçtim. 1050 Ti 2 sene sonra piyasada adı bile duyulmuyacaktır ve yüksek'te oyun açamıyacaktır belki de. Bütçem şuanlık en en iyi RX560'ı gösteriyor başka da bir kartı göstermiyor. Ram'ı bütçe olmadığından dolayı şimdilik 8 yapamıyorum fakat ileri de yapacağım. Ramlerim 1333 MHz şuanlık işimi görüyor yeterli kadar.

Dostum Tamam da Yanlışın Var Asıl rx560 ın Bir Kaç Sene sonra adı duyulmayacak
1050 Ti İleriye Dönük Bir Ekran Kartıdır.Sizin İşinizi Fazlasıyla Görür,asıl rx560 2 sene sonra Yüksekde oyun açamaz Dürüst Olmak Gerekirse 1050 Ti Da Açamıcak Gibi Gözüküyor Malum Yeni Çıkan oyunlardan beklentiler çok yüksek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.