S.M + Fake Hotmail = Msn patlatma

ByFacia0506

Katılımcı Üye
29 Kas 2009
312
0
Arkadaşlar Bilmiyorum verildimi büyük ihtimal verilmedi Kendi Kendime Msn Dondurucu programnı kullanırken Aklıma geldi..

İlk olarak bir fake www.hotmail.com sitesi yapıyoruz

Arkadaşlar Herhangi bi irtibatda oldugumuz kişiyle örneğin birine gıcıksınız ve msn sifresini ele geçirmeyi istiyorsunz..

Bilmeyen arkadaşlar Fake site Anlatımına buradan Ulaşabilir

Msn Freeze programına buradan ulaşabilirsiniz

İddalışıyorsunuz felan ondan sonra Msn donduruyorsunuz arkadaşın tabi msndeyken bir problem olmuyor

Siz : Suan msnnın patladı kardeşim geçmiş olsun cıkınca bir daha giremiyceksin

Av : hadi lan nası coktu aha hala msndeyim

Siz : Çıkınca bir daha giremiyceksin istersen dene

Av : (artist ya) Tamam cıkıyorum diyor.

Sonuc av bidaha giremiyor msn ni dondugu için sonra ister mesaj cekerek ister facebookdan veya bi sekilde ava ulasabiliyoruz siz fake hotmail adresini veriyorsunuz kişiye facebook irtibatı daha güvenilir olucakdır fake hotmail.com adresini veriyoruz buraya gir msnine girer diyorsunuz av tabi biraz anlamayan bir av olursa daha kolay yutucakdır giriyor msn kullanıcı adı şifresi elinizde bu kadar basit bu yöntemi değiştirerek daha iyi bi şekilde kullanabilirsiniz..

Hotmail.com yerine baska bir site olabilir o sizin yaratıcılıgınıza kalmış..

Eğer Size Bir Fikir verebildiysem + rep i esirgemeyin arkadaşlar...

ByFacia0506

Katılımcı Üye
29 Kas 2009
312
0
Saolun arkadaşlar basit ve kolay Benim gibi tam bilmeyenler için mükemmel bir formül profesyoneller için se basit bi çöp ;)

Amacım benim gibi pek fazla anlamayanlara yardımcı olmadı yorum için teşekkür ederim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.