S3 mini orjinal rom

darica60

Katılımcı Üye
22 Haz 2014
451
0
SA beyler bende s3 mini var arkadaştan aldım orjinal roma dönmek istiyorum ama cwm yüklü olduğu için dowland moduna alamıyorum ses+güç+orta tuşa basıyorum direk 5 tane seçenek geliyo odin ile bağlıyorum mavi ışık yanmıyo ama telefonu açınca görüyo orjinal roma Nasıl dönebilirim kaç gündür uğraşıyorum ya

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
SA beyler bende s3 mini var arkadaştan aldım orjinal roma dönmek istiyorum ama cwm yüklü olduğu için dowland moduna alamıyorum ses+güç+orta tuşa basıyorum direk 5 tane seçenek geliyo odin ile bağlıyorum mavi ışık yanmıyo ama telefonu açınca görüyo orjinal roma Nasıl dönebilirim kaç gündür uğraşıyorum ya

Cwm felan gerek yok odin programı ile yükleniyor diye biliyorum stock rom u bul odinden direk kur,yanlış hatırlıyo olabilirim ama s3 mini ile ilgili çok güzel rom değişimi yazıları var.

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Cihaz kapalı halde bağlanınca ekran da hareketlilik varmı??Sarj filan aliomu yani;//Olmuyorsa sıkıntıdır

Onun dışında biraz bekleyip odinle at

kadirbab08

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
389
0
Unknow
Odin i acip telefonu recovery modda usb ile baglayin pcye.
Odin e bootfiles dosyalarini(varsa fota dosyalarida) surukleyip birakin.
Odin in telefonu gormesi icin 2 dk kadar bekleyin. Gormuyosa ses kisma tuslarina basin, bazen etkilesim gerekiyor.
Gordugu zaman flashlama islemine gecip romunuzu kurun.

HACKFUN_TEAM

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
963
0
eyvallah reis s3 vardı bir zamanlar sarj entegresini yaktım olsaydı yapardım :)

ufak bir tavsiye telefonunuzu sarjdayken kullanmayın sonunuz benım gibi olmasın :)

darica60

Katılımcı Üye
22 Haz 2014
451
0
Tamam o zaman halledilir

Usta açınca bura geliyo recovery moduna alamıyorum
Wb3pOm.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.