S3 mini yardım. :( :(

mstnbulbul

Katılımcı Üye
15 Eyl 2012
383
0
Beyler telefonum s3 mini sistem geri yükleme diye birşey var mı ?
Sadece vatsaptaki şeyler ve birkaç fotoğraf ve müzik silinmiş telefonuma biri mi sızdı ne oldu ?:RpS_angry:
O kadar fotoğraf gitti ciğerlerim yanıyor ./ :/ . / : ./ :/ :/ :/:(:(:(:(:(:(
( Telefon rootlu )
İçindeki uygulamaları da yazayım Supersu
SD Maid, Greenify, face, twit ,vatsap ,supervpn, messenger , candycamera ,gtunnes, el feneri, lig tv ,cia ,rar ,antivirüs ,myAppShare ,Dubsmash ,Wifi Wps Wpa Tester.. ,Busybox Free ,Tubemate Mp3Video Converter, Clash of clans ,Rope escape ,Xmodgames, nss g,amekillercreacked ,Dreamleague ,sosyal lig
bu uygulamardan sorun olabilir mi ?

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Tenorshare Android Data Recovery programı ile kurtarma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Program Sadece Rootlu Cihazlarda Çalışmakta S4'te bizzat kendim denedim. Mesajlarım rehberim,resımlerim,muzıklerım gibi bir çok dosyayı sorunsuz bir şekilde kurtardım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.