S7 Edge Yazılım hk.

KaraHs

Yeni üye
1 Mar 2019
29
1
arkadaşlar s7 edge telefonumun sorunu telefon tek hat ama g935fs olarak gözüküyo e olduysa yazılımdan sonra oldu arama fln yapmıyor telefoncuya götürdüm imei atılacak imei var zaten diyo adam hatta telefonun içiden arıza olduğunu söyledi ama telefona root attım çok kurcaladığım için çöktü ve odinden rom yüklemek zorunda kaldım ne olduysa ondan sora oldu çözüm varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrMurat

Üye
8 Nis 2019
85
0
Orjinal sitesinden Sammobile.com telefonun orjinal yazılımını indirip telefona atmayı denediniz mi?. Denemediyseniz öncelikle bunu deneyin. Sorun hala devam ederse özelden bana ulaşın bu hakkta bilgim var. Yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleme:

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Arama kısmına *#0011# yap sime tıkla eğer IMEI STATUS : NG yazıyorsa box cihazıyla patch işlemi yapılması lazım . Eğer OK ise imeiyi sorgulayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.