Sa Beyler Bende yeniyim xD

ChanqA

Yeni üye
6 Ara 2010
2
0
Site'de Bana yardımı Dokunacak herkez ıle msn Destek kurmak ıstıorum .... neden dersenız hack programlarını kullanmayı ogrenmek ıstıorum yardımcı olmak ısteyen arkadaslar yardımınızı beklıorum.. kımler yardımcı olabılır bana ? kendınızı tanıtabılır mısınız cumleten ....

Son düzenleme:

DiLeK~

Kıdemli Üye
11 May 2010
2,500
0
Hoş geldiniz.Foruma başlamadan kuralları okuyunuz.Msn vermek yasak mesajınızı editleyiniz.İyti forumlar...

EnzMrc

Katılımcı Üye
17 Eki 2010
598
0
Adana
Aramiza Hosgeldiniz.
forum kurallarını okuyunuz.
msn adresini editleyiniz :D
umarım kalıcı olursunuz ;)

ChanqA

Yeni üye
6 Ara 2010
2
0
eywllh sagolun hb bılmıordum msn adresını kaldırırım kusura bakmayın tum turkhackteam aılesınden ozur dılerim...

tekogul

Yeni üye
18 Ağu 2009
39
0
Adana
Hoşgeldiniz

4821.png

wolkankalayci

Yeni üye
18 Kas 2010
2
0
slm mıllet bu sıtenın bırde chat serveri olsa ne guzel oludu yaaa....varmı yoksa varsa bırısıbana yollasın yaaaa :)

Cnokyc

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
523
0
hoş geldiniz. burada kimse size hack vs. öğretmez. gerekli sabır ve araştırma ile kendiniz öğrenirsiniz. iyi forumlar... :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.