sa beyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

c3k0p

Yeni üye
8 Ağu 2012
3
0
sa beyler ben bılgısayardan pek anlamam fkat artık cok merak sardım su pc lere.bende en ınce asyrıntsına kadar ınmek ısıtıyorum.bana da nasıl hack yapıcagımı nasıl pc mı koruyacagımı öğrenmek istiyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leaderrda

Uzman üye
5 Kas 2011
1,850
0
1) Önce kuralları oku
2)Nasıl hackler olurum deme kimse sana bunu sıfırdan anlatmaz kendin emek harcayacan
3)Yardım amaçlı konuları yardım merkezine aç

c3k0p

Yeni üye
8 Ağu 2012
3
0
sa beyler ben bılgısayardan pek anlamam fkat artık cok merak sardım su pc lere.bende en ınce asyrıntsına kadar ınmek ısıtıyorum.bana da nasıl hack yapıcagımı nasıl pc mı koruyacagımı pc yı ogrenecegımı anlatırmısınız...şimdiden teşekkürler

tamam da nıye bagırıyon :) yenıyız

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
Kardeşim , önce hangi yoldan gideceğine karar vermelisin .

Web Server Güvenliği 'ni , Bilgisayar Güvenliğinliğini , Ve Yazılımcılık bölümlerini incele.

Yapabileceğine inandığın bölüm hakkında yoğunlaş ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.