Sa hey cemaati müslimin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rousseau

Üye
7 May 2013
86
0
Tekirdağ
SA BEN UMUT ARSLAN (ROUSSEAU)

BU İSMİN ANISI:
J.JACK ROUSSEAU DAN GELEN BİR İSİMİM VAR ÖRNEK ALDIĞIM BİR DÜŞÜNÜRDÜR
OĞLUM OLURSA İSMİNİ ROUSSEAU KOYMAYI DÜŞÜNÜYORUM HATTA.

19.07.1997 YILINDA TEKİRDAĞDA DÜNYAYAGELDİM
İLKOKULU MEHMET AKİF ERSOY İÖ. DE YAPTIM
LİSEMİ TEKRİDAĞ TİCARET MESLEK LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN OKUYORUM.
6 YAŞIMDA BİLGİSİYAR ÖĞRENDİM
2003-2007 OYUN ÇAĞIYDI
2008 6 TANE OYUN MOD TASARLADIM. CS M&B WARBAND GTA WOS VB.
2009 BELGE TASARLAMA
2010-2011 3D TASARIM VE KAPLAMA TASARIMLA UĞRAŞIM OYUNCEHEN....COM(FİLTRELEDİM) OYUN YAPIM EKİBİNDE GÖREV ALDIM
2012 2TANE FORUM SİTESİ AÇTIM GENİŞ ÇAPLI AMA ÜNLÜ DEĞİL
2013 TÜRKHACKTEAM.NET E KONUK OLDUJM VE ÜYE OLDUM
YAZADA OYUN YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

MERAKLAR İÇİN ÖZEL MESAJ ATABİLİRSİNİZ.:RpS_scared::RpS_scared::RpS_scared::RpS_scared:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.