sa lg g3 un fıyatı baya düştü sebebını bılen var mıdır telefon bozuk mu ne anlamadım tutulmadı mı

arthasy

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
308
0
sa lg g3 un fıyatı baya düştü sebebını bılen var mıdır telefon bozuk mu ne anlamadım tutulmadı mı

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Firmanın satış politikası ile ilgili bir durum. G4'ün de fiyatı indi. Piyasada rakipleri çoğaldığı için bir strateji diyebiliriz.

ismailqwe

Katılımcı Üye
2 Şub 2015
357
0
Gereksiz bi telefon bende aldım g3 çevredeki insanlar iyi iyi al diyodu ama iyi diyenlerin hepsinde facebook whatsapptan başka bişi yüklü değil clash of clans vs oyunlar yükledim oyunlardan arayüze girerken kasıyor bu tüm lg g3 g4 lerde oluyor g3 ile g3 beat arasında ram dışında hiçbir fark yok hatta g3 beat daha az kasıyor 2. el aldım 550 tlye bin tl verseydim kafayı yerdim hoş bi telefon ama arayüze 2 3 saniye takılıyor başka bi problemi yok sıfır bi telefon alcaksan sakın g3 alma 2. el alcaksan al

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.