Sa THT ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cptax

Üye
17 Tem 2021
83
23
18
Sa THT ailesi ben Cptax araniza yeni katıldım daha henüz forum kurallarını okumadim kendimi tanıtmak istedim yanlış bise yazarsam affola, -- yaşındayım 1 yildir bu siber güvenliğe merak saldım ama henüz pc im yok sadece araştırmakla ve öğrenmekle geçti, yani daha deneme aşamasına geçmedim yıl sonu pc alicam ve bu siber güvenlik işinde kendimi gelistirmeye devam edicem. Herkese iyi akşamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

synq

Yeni üye
17 Tem 2021
13
3
23
Selamlar "Cptax" hoşgeldin.Ufak hataların luzümü olmaz üstünü kapatıp geçmek en mantıklısı.Kimse burda birbirine saygı dışı laflarda bulunamaz.Ayriyeten kuralları okuyacağın için teşekkürler,tekrardan hoşgeldin.

Cptax

Üye
17 Tem 2021
83
23
18
Selamlar "Cptax" hoşgeldin.Ufak hataların luzümü olmaz üstünü kapatıp geçmek en mantıklısı.Kimse burda birbirine saygı dışı laflarda bulunamaz.Ayriyeten kuralları okuyacağın için teşekkürler,tekrardan hoşgeldin.
Hoşbuldum yorumun için teşekkür ederim

hoş geldin iyi formlar dilerim
Hoşbuldum sanada iyi forumlar

Hoşbuldum yorumun için teşekkür ederim

saezmee

Üye
18 May 2021
237
85
Hakkari
Sa THT ailesi ben Cptax araniza yeni katıldım daha henüz forum kurallarını okumadim kendimi tanıtmak istedim yanlış bise yazarsam affola, -- yaşındayım 1 yildir bu siber güvenliğe merak saldım ama henüz pc im yok sadece araştırmakla ve öğrenmekle geçti, yani daha deneme aşamasına geçmedim yıl sonu pc alicam ve bu siber güvenlik işinde kendimi gelistirmeye devam edicem. Herkese iyi akşamlar
Ve Aleyküm selam aramıza hoşgeldin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.