Saat ten anlayanlar bi bakabilirmi ve garanti olayından

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
merhaba arkadaşlar ben SEİKO SNAE93P1 Bu saati gördüm sanalpazarda 309.90TL ve diger yerlerde 1000Lira civarı ve Sanalpazarda Bir Gold Kuruluşu biliyosunuz zaten garantisizmi acaba yada arızalımı çıkar sizce almalımıyım saat çok hoşuma gitti gelen mal aynısı olurmu 7 gün içinde iade garantisi varmış kullanıp 1 ay içinde bozulurmu sizce yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

McXava

Üye
28 Ocak 2015
163
0
At the Home.
Burası Bilgisayar sorunları ve yardımlaşmasına göre kurulmuş bir bölüm bu konuyu burda paylaşman bence yanlış ... /// 309.90TL ye gördüysen ama diğer yerlerde 1000TL civarı ise bence 309.90TL lik yerde ya orjinal değildir ya da kaçak vb. olayı vardır almanı tavsiye etmem

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
bilgi için teşekkür ederim başka konuya hakim arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum /// bu arada kardeş ben 2012 den bu yana tht yi kullanıyorum daha önceki hesabımı kaybettim ve burada biz kız meselesinden bisiklet alma konusuna kadar hertürlü yardıma ihtiyaç duydugumuz herşeyi buraya konu açıyoruz burası bilgisayar sorunları diyerek kendi kendinize icat çıkartmayın

Cambaz12

Üye
9 Nis 2012
69
0
istanbul
merhaba arkadaşlar ben SEİKO SNAE93P1 Bu saati gördüm sanalpazarda 309.90TL ve diger yerlerde 1000Lira civarı ve Sanalpazarda Bir Gold Kuruluşu biliyosunuz zaten garantisizmi acaba yada arızalımı çıkar sizce almalımıyım saat çok hoşuma gitti gelen mal aynısı olurmu 7 gün içinde iade garantisi varmış kullanıp 1 ay içinde bozulurmu sizce yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
Hocam Almanı Kesinlikle Tavsiye Etmem Parana Yazık Olur .. 1.000 Tl Lik saatin geliş fiyatı bile 300 tl'den yüksektir .. kesinlikle bir ****lik vardır o işte ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.