sabah namazı sonrası ansızın

The TATAR

Üye
12 Şub 2016
177
0
BANDIRMA
Sene:2017 aylardan ramazandı çok iyi hatırlıyorum sabah namazına Kur'an dinlemeye giderdik. Ardından da sabah namazı olur çıkışında arkadaşlarla güneşin doğuşunu izlerdik. Bu sefer ben biraz erken çıkmıştım sözde kendimce onları korkutacaktım. Hemen camiinin yanında ki parka gittim ve onların çıkmasını beklemeye başlamıştım. Bir anda bebek ağlama sesleri duymuştum. Başta bir durdum bu saatte hangi bebek ağlardı. Yani ağlasa bile duyulmazdı köy meydanındaydım çünkü. Daha sonra ayağa kalkıp hareket etmeye başladım ve nerelere gittiğimi bilmiyorum. Kendime geldiğimde köyün dışındaki mezarlığın kapısının önünde dikilmiş duruyordum. Etraf karanlıktı çünkü elektrik direkleri belli bir yere kadar vardı. Etraf baya bir sessizdi. Ardından nabıyorum ben diyip mezarlığın kapısını kapatıp koşturarak geri kaçmıştım. Bu olayı baya bir düşündüm neyin buna sebep olduğunu bulamadım.
Ama bu daha yaşanan ilk olaydı tabiki.

The TATAR

Üye
12 Şub 2016
177
0
BANDIRMA
Birde ondan 2-3 gün kadar sonra tekrar sabah namazına camiiye giriyorduk köyün yukarı mahallesinde oturan bir komşumuzun dedikleri beni tekrar düşüncelere daldırmıştı. "Hayırdır nabıyordun neydi seni bu kadar güldüren su deposunda?" diye bir soru sormuştu bana. Su deposu köyden yaklaşık 500-600m uzaklıkta bir tepenin üzerindeydi. Tamam geceleri sahura kadar oturuyorduk. Ama gece boyunca oraya hiç uğramamıştım. Sadece tek bir komşumuz bunu söylese dalga geçiyor diyebilirdim bir iki gün boyunca evleri oraya biraz yakın olan birkaç kişi daha söylemişti. Geceleri benim gülme seslerimi duyuyorlarmış sözde.

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Sene:2017 aylardan ramazandı çok iyi hatırlıyorum sabah namazına Kur'an dinlemeye giderdik. Ardından da sabah namazı olur çıkışında arkadaşlarla güneşin doğuşunu izlerdik. Bu sefer ben biraz erken çıkmıştım sözde kendimce onları korkutacaktım. Hemen camiinin yanında ki parka gittim ve onların çıkmasını beklemeye başlamıştım. Bir anda bebek ağlama sesleri duymuştum. Başta bir durdum bu saatte hangi bebek ağlardı. Yani ağlasa bile duyulmazdı köy meydanındaydım çünkü. Daha sonra ayağa kalkıp hareket etmeye başladım ve nerelere gittiğimi bilmiyorum. Kendime geldiğimde köyün dışındaki mezarlığın kapısının önünde dikilmiş duruyordum. Etraf karanlıktı çünkü elektrik direkleri belli bir yere kadar vardı. Etraf baya bir sessizdi. Ardından nabıyorum ben diyip mezarlığın kapısını kapatıp koşturarak geri kaçmıştım. Bu olayı baya bir düşündüm neyin buna sebep olduğunu bulamadım.
Ama bu daha yaşanan ilk olaydı tabiki.

Birde ondan 2-3 gün kadar sonra tekrar sabah namazına camiiye giriyorduk köyün yukarı mahallesinde oturan bir komşumuzun dedikleri beni tekrar düşüncelere daldırmıştı. "Hayırdır nabıyordun neydi seni bu kadar güldüren su deposunda?" diye bir soru sormuştu bana. Su deposu köyden yaklaşık 500-600m uzaklıkta bir tepenin üzerindeydi. Tamam geceleri sahura kadar oturuyorduk. Ama gece boyunca oraya hiç uğramamıştım. Sadece tek bir komşumuz bunu söylese dalga geçiyor diyebilirdim bir iki gün boyunca evleri oraya biraz yakın olan birkaç kişi daha söylemişti. Geceleri benim gülme seslerimi duyuyorlarmış sözde.

Gece gece şaka yapacağını sanmıyorum. Acaba ilaç filan alıyor musun ?

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
hiç canınnı sıkma cin falandır :)
makara bi yana kalsın cin olabilir. saylan bir alime danış

zekovicTR

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
791
0
Çanakkale
Bana gece uyumadan önce mahmut geliyor tam uyucam arkamdan fısıldıyor ama türkçe bilmiyor zamanla öğretecez artık :D

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Okuyarak Korkun Varsa Korkundan, Kötü Yönde Düşüncelerin Varsa O Düşüncelerden Kurtul :)

"Euzü bi kelimatillahi't tammeti min gadabihi ve ikabihi ve şerri ibadihi ve min hemezatiş şeytani ve euzü bike rabbi en yahdurun."

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.