Sabaha Doğru Uyumanın Korkunç Tarafı

ReginsTR

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
275
0
TurkHackTeam
Öncelikle merhaba arkadaşlar bu anlattığım olay birinizin başından geçtiyse veya sebebini bilen birisi yazabilirmi?

sabah 4.29 da KENDİLİĞİMDEN uyandım uyumaya çalışıyordum kol saatinin alarmınıda 4.30 a kurmuştum alarm çaldı sonra uykum kaçtı :D daha sonrada bilgisayarda oyun falan oynadım saat 7.55 falandı geri uyiyim dedim :D saat tam 6.59 civarıydı uykuya dalmıştım rüyada olduğumu anladımrüyada bir çubuk gibi bişey hissetmiştim anladım uyandım uyandığımda kafamla yastık arası çubuk gibi bişey yorganda ağ (örümcek ağı) ve karınca gibi bişey vardı gözümü kapattım geri açtım gitmişti bende korkuyodum bacağımı falan hareket ettirmek istedim ettirdim ettirince kafamda bi ses duydum daha sonra o ağ falan gitti acaba paralel evrenden canlılarmı gördüm ve bu olay ne zaman sabahları uyumasam oluyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.