Sabır tükeniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
17 May 2018
73
1
İstanbul
Peygamber efendimiz (s.a.v) "Müslüman Müslümanın kardeşidir." buyurmuştur..

sakın ola onu savunduğumu düşünmeyin. ki vücuda zarar vermek de haramdır. emanete hıyanettir..

Ben her zaman doğru düşündüğümü söyledim ve söylerim. Her konuya dini açıdan bakmayı sonlandıralım. Eğer Hz. Muhammed'in böyle bir sözü olmasaydı, müslüman müslümanın kardeşi olmayacak mıydı? Bunu vicdani açıdan açıklayayım dünyadaki bütün insanlar benim dostumdur. Olaylara dini açıdan bakmak yerine akli ve vicdani açıdan bakarsanız bu sizi daha akıllı ve merhametli bir insan yapar. Ben söylediğim hiçbir sözü veya yaptığım iyilikleri Allahın rızası için yapmadım. Doğru bulduğumu düşünerek yaptım ve yaptığım bütün tercihlerin de arkasındayım. Benim demek istediğim: Suriyelilerin, Türkiye'ye girişi kolaylaştırıldı. Boş boş insanlar sokaklarımızda geziyor, Kadınlarımıza, çocuklarımıza taciz ve tecavüz ediyor. Bunlar yetmezmiş gibi Türkiye Cumhuriyetinden vatandaşlık ve düzenli olarak işsizlik/kira maaşları gibi bizim faydalanamadığımız çeşitli sosyal haklardan daha fazla faydalanabiliyorlar. Yoksulun çocuğu da, oğlunu zorluklar içinde yetiştiren, dişinden kısarak bugünlere getiren analarımın asker çocukları da bir hiç uğruna, başka topraklarda başka kişiler için şehit oluyor. Türkiye de işsizlik %11, evine, çocuğuna aş götüremeyen, para götüremeyen onlarca aile, baba ve anne var. Ayrıca da Teröristlerle uğraşıyoruz. Bu durumdayken Suriye'nin bütünlüğü için uğraşmamız akli açıdan doğru mu? Her devlet, kendi halkının refahını, geleceğini, huzurunu ve 30 yıl sonrasını hesaba katarak adımlar atar. Başı boş suriyeliler burada fazla devlet yardımıyla nargile içerken benim vatandaşım iş bulamıyor. benim askerim şehit düşüyor. Konuyu fazla uzatmayacağım ''Devlet dinle değil, Akılla yönetilir''. Dinle yönetilen devletlerin durumunu görüyoruz. Şeriatla yönetilmek istenenler Arabistana gidebilirler. Amacım Milliyetçilik yapmak değildir.

Bence önümüzdeki en büyük engel bu. Konuyu fazla uzatmayacağım son bir sözüm var. ''Devlet dinle değil, Akılla yönetilir''

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
Tayyip reis sag olsun sayesinde yaşıyorlar bu hayatı çalışarak giremediğim üniversiteye adamlar 3. kollarını sallayarak giriyorlar devam 10 sene sonra elimize verdiklerinde iş işten geçecek kg :Ddd

Ammas

Katılımcı Üye
20 May 2018
261
1
Ben her zaman doğru düşündüğümü söyledim ve söylerim. Her konuya dini açıdan bakmayı sonlandıralım. Eğer Hz. Muhammed'in böyle bir sözü olmasaydı, müslüman müslümanın kardeşi olmayacak mıydı? Bunu vicdani açıdan açıklayayım dünyadaki bütün insanlar benim dostumdur. Olaylara dini açıdan bakmak yerine akli ve vicdani açıdan bakarsanız bu sizi daha akıllı ve merhametli bir insan yapar. Ben söylediğim hiçbir sözü veya yaptığım iyilikleri Allahın rızası için yapmadım. Doğru bulduğumu düşünerek yaptım ve yaptığım bütün tercihlerin de arkasındayım. Benim demek istediğim: Suriyelilerin, Türkiye'ye girişi kolaylaştırıldı. Boş boş insanlar sokaklarımızda geziyor, Kadınlarımıza, çocuklarımıza taciz ve tecavüz ediyor. Bunlar yetmezmiş gibi Türkiye Cumhuriyetinden vatandaşlık ve düzenli olarak işsizlik/kira maaşları gibi bizim faydalanamadığımız çeşitli sosyal haklardan daha fazla faydalanabiliyorlar. Yoksulun çocuğu da, oğlunu zorluklar içinde yetiştiren, dişinden kısarak bugünlere getiren analarımın asker çocukları da bir hiç uğruna, başka topraklarda başka kişiler için şehit oluyor. Türkiye de işsizlik %11, evine, çocuğuna aş götüremeyen, para götüremeyen onlarca aile, baba ve anne var. Ayrıca da Teröristlerle uğraşıyoruz. Bu durumdayken Suriye'nin bütünlüğü için uğraşmamız akli açıdan doğru mu? Her devlet, kendi halkının refahını, geleceğini, huzurunu ve 30 yıl sonrasını hesaba katarak adımlar atar. Başı boş suriyeliler burada fazla devlet yardımıyla nargile içerken benim vatandaşım iş bulamıyor. benim askerim şehit düşüyor. Konuyu fazla uzatmayacağım ''Devlet dinle değil, Akılla yönetilir''. Dinle yönetilen devletlerin durumunu görüyoruz. Şeriatla yönetilmek istenenler Arabistana gidebilirler. Amacım Milliyetçilik yapmak değildir.

Bence önümüzdeki en büyük engel bu. Konuyu fazla uzatmayacağım son bir sözüm var. ''Devlet dinle değil, Akılla yönetilir''[/COLOR][/B]

parti kur oy vereyim

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
JWgkgo.png

:)

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Linkde sıkıntı var.O yüzden göremedim fakat "din kardeşliği" geçmiş.

"Din kardeşliği" yoktur.Vardır da o kardeşlik sahtedir.

Arabistan Osmanlı zamanlarında bize yüz dönmesi.
Araplardan bildim bileli nefret ederim.
Din kardeşi dediğiniz Arapların bize ne faydası dokundu.
Herkes kendini düşünür bu dünyada.Bunu bilin.

Araplar kendi kardeşi olan Osmanlıyı yok etti...
Evet alın Din Kardeşliği.

Diğer ülkelere işimiz düştüğünde birgün öyle olacak.

Son düzenleme:

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
Ben de sizin kadar nefret ediyorum bu Suriyelilerin metroya bindiğim de metronun yarısı Suriyeli indiğim de köşe aşın da Suriyeli ama bunları göndericekler garanti gidicek bunlar ya zorla giderler ya da kendi istekleriyle gidecekler bu zorunlu şu seçim bitsin kalanları da ihbar edip aldırtacaz sınır dışı edilecek tabi seçimin sonucuna bağlı bu

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Konuyu bilmeyip merak edenler için hesap kapatılmış fakat video şu:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uOerMxjn00k[/ame]

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
maalesef hocam durum bu bir de 13 haziranda cilvegözünden 83 bin suriyeli bayramı geçirmeye gitti Allah devletimize zeval vermesin besleyip buyutup memleketlerine tatilere yolluyo hamdolsun....

Moderatör tarafında düzenlendi:

RootVATAN

Yeni üye
24 Mar 2018
47
0
İzmir
Ben de sizin kadar nefret ediyorum bu Suriyelilerin metroya bindiğim de metronun yarısı Suriyeli indiğim de köşe aşın da Suriyeli ama bunları göndericekler garanti gidicek bunlar ya zorla giderler ya da kendi istekleriyle gidecekler bu zorunlu şu seçim bitsin kalanları da ihbar edip aldırtacaz sınır dışı edilecek tabi seçimin sonucuna bağlı bu

https://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1733088-tum-kayitlar-devre-disi-hatasi-hakkinda.html

bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.