"Sabitlik" " Wix Reklamlari Kaldirma " ITWE4KZ "

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Merhaba Arkadaslar,
Forumda Birkac Sefer Rastladigim Bi Konuya Aciklik Getirmek ve Bu Sorunu Cozmek istedim Umarim Yardimci Olabilirim.
Cogumuz Bilirki Wix Sitesinden Guzel Siteler Yapabiliriz ve Oldukca Basittir Fakat Reklamlar Cok Can SIKICIDIR ve Bu Reklamlari Kaldirmak icinde Buyuk Paralar Ister Wix.
Peki Neden Para Verelim yada Neden Reklamli Sitemiz Olsun.

7vPmzl.png

Hemen Anlatima Gecelim,

Arkadaslar Asagida Verecegim Linkten Programimizi Indirin.

Ama ilk Once Anlatimimizi Okuyalim.

Programimizi indirip Actiktan Sonra Karsimiza Asagidaki Resimdeki Gibi Cikar Ben Resimde Aciklama Yaptim.

4l82z4.png

Istenilen Bilgileri Doldurduktan sonra Remove Ads Diyoruz.

ve index isimli Dosyamiz olusur Kaydediyoruz.

X4J7Nk.png

B24mNp.png

Kaydettikten Sonra Secondfile isimli Bi Dosyayi Kaydetmeniz icinde Secenek Cikacak Onuda Kaydediyoruz.

VY65Rv.png

v4Rd74.png

Ve Son Olarak Asagidaki Resimdeki Pencereyi Gordukten Sonra Bu Programla Isimiz Bitmistir.

nr2VaM.png

Simdi Bir Hosting Sitesinden Host Almamiz Gerekiyor.
Ørnegin: "Hostinger" Bu Siteden Hesabimizi Olusturduktan Sonra Filezilla Programimizin Yardimiyla Secondfile isimli Dosyamizi Hostingimize Atiyoruz.
ve Artik Wix Reklamlari Kalkmis Bulunmaktadir.
Hosting Alma ve Filezilla Programiyla Hostinginize Dosya Atmayi Nasil Kullanilir Asagida Verecegim Linkten Ogrenebilirsiniz.

R3ByPa.png

Programimiz: Zippyshare.com - RIPAds.exe

Filezilla Detayli Anlatim: http://www.turkhackteam.org/scripts...kli-bilgiler-uyarilar-ve-programlar-ozel.html
Hosting Sitemiz: PHP ve MySQL, Site Kurucu ile Reklamsız ve Ücretsiz Hosting!

bbY87b.png

VirüsTotal Sonucu Gör Tıkla

Ønemli: SecondFile Dosyamizi Not Defretiyle Acin "Ctrl+F" Yapin Loading Yazin Ve Cikan "Loading..." Yazisini Silin.
Cunku Sitemiz Acilirken Loading... Yazisi Gelir ve 2-3 Saniye Sonra Siteye Yonlendirir.
Bunu Istemeyen Arkadaslar Dedigim Yontemi Yapabilir.

Isinize Yaradiysa Yeni Tesekkur Butonumuzu Kullanalim Arkadaslar :D

MJWY31.png

Saygilar,
ITWE4KZ

MJWY31.png

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Wix ile pek aram olmaz ancak anlatımın hoşuma gitti.

✯Phantom GPU Xtreme: Gaming Pro✯
Bomba Gibi Geliyor!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.