sacma gelıcek ama cok caresızım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Ağu 2008
144
1
ya bunu bır hack forumuna acmak sacma gelıcek herkese ama tht den baska sıgınacak bı yerım kalmadı. ne olur yardım edın sevgılımle aram cok acayıp hep kavga edıyoruz bn onun onunde egıldıkce o dahada egıyor boynumu bn sertlesmeye calıstıkcada onu kırmaktan korkup duruyorum.artık dayanacak sabrım gucum kalmadı ama onuda kaybetmek ıstemıyorum ılkkez sevdım hepınız bılırsınız lısedekı ılk askı ne olur yardım edın ya herseyı goze alıp haykırmalımıyım hrseyı yoksa susmalımıyım...:(

10 Ağu 2008
144
1
ya sevdıgımı bılıo 45 gunden fazla bı ılıskımızde var.bn susup onun hatalarını ıcıme attıkca bu ustume gelıyor bnde o kırılmasın dıye hep susuyorum susuyorum cok caresız kaldım psıkıyatrıye kdr gıttım ılac bıle kullanıyorum suan ama sabrımı cok zorluyor dayacanak gucum kalmadı hrseyı haykırmak ıstıyorum yuzune sonra cekıp gıtmek ama onu kaybetmek off off cok caresız kaldım cok.:(

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
kardeşim öncelikle konunun yeri burası değil.ama yinede düşüncelerimi söylemek istedim.

herşey belkide ilk aşkın olmasından veya o duyguyu ilk defa hissetmenden kaynaklanıyor ve ondan dolayı ondan vazgeçemiyorsun.ama şunu söyleyim bu şekilde kendini ezdirmeye devam edersen öyle devam edip gider.ya ondan vazgeçiceksin yada ona herşeyi söylüceksin.biliyorum bana göre kolay bi cümle oldu bu söylediklerim belki öyle düşünceksin ama ileride anlıycaksın ki vay be ne kadarda güçsüzmüşsün ;) . Allah sabır versin.

10 Ağu 2008
144
1
allah razı olsun kardesım ıcımdekılerı doktun cok sagol abılerımızın sozunu dınleyıp yarın gıdıp herseyı soylıcem ozmn ne olursa olsun. bu arada konu yanlıs yerdeyse abiler tasırmısınız yada ıstersenız sılın bn derdıme care buldum.

10 Ağu 2008
144
1
sagolun ya kım ne derse desın burası bır forum deıl bır aıle bn bunu anladım bırkez dahada kanıt ıste ortada hepınıze desteklerınızın ıcın cok tsk ederım

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
ya sevdıgımı bılıo 45 gunden fazla bı ılıskımızde var.bn susup onun hatalarını ıcıme attıkca bu ustume gelıyor bnde o kırılmasın dıye hep susuyorum susuyorum cok caresız kaldım psıkıyatrıye kdr gıttım ılac bıle kullanıyorum suan ama sabrımı cok zorluyor dayacanak gucum kalmadı hrseyı haykırmak ıstıyorum yuzune sonra cekıp gıtmek ama onu kaybetmek off off cok caresız kaldım cok.:(
Hacı sen yanlısı susarak yapmısın hiç bir zaman biri için kendini kücük düsürme

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
'Kendine istemediğini başkasına yapma' Lisede aşkların olduğunu sanmam liseden sonra görürsün ne sen ne o seni tanır bence sen derslerine bak dediğin sıkıntııyı bende çekiyorum 25 yaşındayım ne olursa olsun kendinden taviz verme ayrıca bu konunun yeri burası değil diyenler ben burda çok saçma konu görüom ve cevaplarda burda her türlü yardım yapılır diyede gördüm yani sadece ğc hakkında yardım dill sanırsam

10 Ağu 2008
144
1
Allah hepınızden razı olsun bugun dedıgınızı yaptım yuzune soyledım herseyı sonra cekıp gıttım ogle arası yemekhaneye gıderken 2 dk konusabılırmıyız dedı gıttım ozur dıledı boynuma sarıldı gozlerı dolmustu dayanamadım bnmde gozlerım doldu ya bn ılkkez sevdım dıedır belkı bukdr kafama takmam ama ilk ve son olsun da ıstıyorum:)

tolgatoto

Katılımcı Üye
26 Tem 2009
1,000
0
GamersFirst
ona göre takıl o nelerden hoşlanıyorsa sende ayak uydurmaya çalış bi kaç ay böyle takıl daha yakından tanımaya çalış sonra sende kendi halin gibi takıl gezin tozun sinema cafe bar disco takılın

30 Nis 2009
172
0
kardeşim yazılanların hepsini okudum çoğu doğru sölüyor kendini fazla üzme umarım ilişkiniz gönlünce gider aranızın düzeldüğüne de sevimdim... [bu arada burası 1 hack sitesi ama 1 aile veya dost gibi görmen tht yi sevindirici 1 sey aslında 1 bölüm acılsa arkadaşlar böle özel sorunlarını orda bizimle paylaşsa çok daha iyi olur]

Son düzenleme:
10 Ağu 2008
144
1
samurai abi cok dogru dedin o bnm ondan asla ayrılamayacagımı sanıyordu ama bugun bıraz sert cıkınca aklı basına geldı yumusadı bıanda:D

13 Şub 2010
20
0
ya bunu bır hack forumuna acmak sacma gelıcek herkese ama tht den baska sıgınacak bı yerım kalmadı. Ne olur yardım edın sevgılımle aram cok acayıp hep kavga edıyoruz bn onun onunde egıldıkce o dahada egıyor boynumu bn sertlesmeye calıstıkcada onu kırmaktan korkup duruyorum.artık dayanacak sabrım gucum kalmadı ama onuda kaybetmek ıstemıyorum ılkkez sevdım hepınız bılırsınız lısedekı ılk askı ne olur yardım edın ya herseyı goze alıp haykırmalımıyım hrseyı yoksa susmalımıyım...:(

ben sana şunu söyleyim seni istemeyini sen hiç isteme ama sevdiyini kaybetme derim uğraş biraz sen haklıysan kendini haksız gibi davran dönmense hiç uğraşma bence yine karar senin.ben senin yerinde olsam herşeyi akçına bırakırım ama kaybetceğimi bile bile onu ellerimden kayıp gitmesine izin verme.

The_CaqHaL

Üye
17 Eyl 2009
107
0
Kardeşm qiT kar$ısına deqi bu böyLe oLmuoo !
Beni sewiosann dedikLerimi yaparsnN hataLarını yüüzüNe wuR ..
qözLerinin içiNe BAkaRak soN cümLeLerini söyLe .. ' beni gerçekten istiosan bunları yapma diceksin istemiosan de bişe deme qözünün içiNe baq ' anLar o

10 Ağu 2008
144
1
Kardeşm qiT kar$ısına deqi bu böyLe oLmuoo !
Beni sewiosann dedikLerimi yaparsnN hataLarını yüüzüNe wuR ..
qözLerinin içiNe BAkaRak soN cümLeLerini söyLe .. ' beni gerçekten istiosan bunları yapma diceksin istemiosan de bişe deme qözünün içiNe baq ' anLar o

bugun yaptım bunları kardes ve geldı ozur dıledı ama anladım samurai abimizin de dedigi gibi vala bunlar iyilikten deger vermekten anlamıyorlar sert davranınca kuzu kestı bıanda:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.