Sadece 2 - 3 sorum var

w4rn1ng

Üye
15 Mar 2018
191
0
M.Ö. 6000
Çok yardıma ihtiyacım oluyor sürekli konu açıyorum k.b foruma bakıyorum bulamıyorum sorunlarım;

- Ip değiştirici hardiskler var bunlar bir zamanlar her yerde bulabiliyorduk fakat şu bir kaç yıldır yasaklandı galiba böyle bir hardisk bulabilme şansım var mı? gerekirse yurt dışından falan alabilirim sipariş verebilirim eğer var ise bula bileceğim siteyi veya kişileri söyleyebilirmisiniz?

-brute force proğramı arıyorum site hack için ve wifi hack için bununla ilgili bir bilgisin olan yardım edebilir mi? güncel olursa proğramlar sevinirim teşşekürler şimdiden.

(bir kaç pkk lıların sitelerini hacklemeye çalışcam önceden yapıyordum bir sürü proğramlarımın olduğu hardiskim çöp oldu ip değiştirme diskide vardı mersinde arkadaşa verdim alırım diye çocuğa ulaşamıyorum da gitti hardisk şuan boş zamanım varken biraz kendimi geliştirmek için bir kaç pkk'lıların sitelerini hackleyeyim diyorum ne olur olmaz diyede pek güvenemediğim için ip değiştirici arıyorum proğramlar diyorsanız çoğunu denedim havuz sistemi var hepsinde)

10 Ara 2017
243
0
Rookie
İp değiştirici olarak;

Windscribe kullanabilirsin.

Üstüne ek olarak ise Google Chrom'dan eklenti olarak Touch Vpn Açabilirsin veya Hot SpotShield

Tabikide üstüne ek olarak TMAC v6 kullanabilirsin Mac adresini değiştirir. Forumda bir çok brut force programları var Google'a THT Brut Force yazarsan karşına bir çok konu çıkacaktır.

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.