Sadece Bir Dua İstiyorum...

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Dün Anneanneme Rahim ağzı Kanseri Teşhisi Konuldu.Annemden Tamamen Farksız Benim İçin Yeri Çok Büyük.Allah (c.c) Rızası İçin Herkesten Dua İstiyorum.Benim Duam Kabul Olmazda Demeyin. Çünkü Allah (c.c) Katında Kimin Duası Kabul Olur Bilinmez Bir Kez Dahi Olsa Duanızı Esirgemeyin İyileşmesi İçin ... .Sizide Onlarıda Allah (c.c) Birbirinize Bağışlasın Hayırlı Mutlu Sağlıklı Uzun Ömürler Versin İnşallah.Yüce Allah(c.c) Hepimizi Cennetinde Buluşturmayı Nasip Etsin.Şimdiden Allah (c.c) Razı Olsun

Not: Dua Ederken Sübhane Rabbiyel Alel Vehhab 'la Başlayın Peygamber Efendimiz Yüzü Suyu Hürmetine Derseniz Daha Güzel Bir Dua Olur.

Okumak İsteyen Burdaki Yazıda Duanın Nasıl Daha Makbul Olduğunu Söylüyor.

Sevdikleriniz Yakınlarınızın Sağlığında Kıymetini İyi Bilin Onları Mümkün Olduğunca Kırmamaya Özen Gösterin Çünkü Onların Yokluğunun Düşüncesi Dahi İnsanı Çok Üzüyor.Benimde Aklıma Gelirdi Bazen Bu İhtimal Gerçekleşmesi İnsanı Yıkıyor Gerçekten.
Ne Kadar Çok Dua Gelirse O Kadar İyi Konu Altında da Yorum Gösterirseniz Sevinirim.Daha Kişinin Görüp Dua Etmesi İçin.

Son düzenleme:

zHypnogaja

Uzman üye
24 Eki 2015
1,220
0
Çok bilmiyorum,beceremiyorum fakat elimde geldiğinde dua okumaya çalıştım,allah acil sifalar versin.

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Kardeşim benim annem 45 yaşında rahim ağzı kanseri oldu. Başarılı bir ameliyat geçirdi ve alındı kistli bölge. Aslında kanser diyince korkuyor insan fakat pek büyük bir şey değil. Tabi hastalıgın büyüğü küçüğü olmaz. Ama Rabbim yine de herkese şifa versin. Umarım sağlıgına kavuşur.

Amin.

trustycome

Üye
31 Eki 2015
136
0
Geçmiş olsun kardeşim. Allah acil şifalar versin. Rabbim dertli olanların derdini gidersin. Hastalara şifa versin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.