Sadece düşünçelerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
Uğraşsa ne yazar ? Yabancı bir ülkenin polisi gelip seni burda tutuklayip elini kolunu sallayip havaalanından geçireceğini mi sanıyon :)

Vpn ile TRCC ile hb den bi kaç kez alışveriş yap ya da Tr Devlet sitesine saldır :)

http://www.zone-h.org/archive/notifier=ifactoryx

iyi geceler bilişim midir nedir neyse iyi geceler :)ü

ve birşey daha söylüyecem bu adamı takip ediyorum 87 bin sitenin 7 k sı yabancı 80 bini türk sitesi bu adamın devlet sitelerine de saldırdığını biliyorum

KapganTamu

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
497
0
ÖTÜKEN
http://www.zone-h.org/archive/notifier=ifactoryx

iyi geceler bilişim midir nedir neyse iyi geceler :)ü

ve birşey daha söylüyecem bu adamı takip ediyorum 87 bin sitenin 7 k sı yabancı 80 bini türk sitesi bu adamın devlet sitelerine de saldırdığını biliyorum

Kanka anlamıyorsun. VPNler log tutar. Polis istese diye bişey yok. Vpn şirketi ile Senin Devletin (Türkiye) iletişime geçer. Genelde VPN şirketleri dolandırıcılıkta ve bazı istisna durumlarda logları polise gösterir. Zaten diğer türlü polis eliyle koydugu gibi bulsa piyasada adam kalmaz.

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
Bu adamın indexinin kötü olması kadar saçma hayat :D

Kanka anlamıyorsun. VPNler log tutar. Polis istese diye bişey yok. Vpn şirketi ile Senin Devletin (Türkiye) iletişime geçer. Genelde VPN şirketleri dolandırıcılıkta ve bazı istisna durumlarda logları polise gösterir. Zaten diğer türlü polis eliyle koydugu gibi bulsa piyasada adam kalmaz.

bu arada eklemek isterim bu adam pkk lı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.