Sadece linkle hedef kişinin bilgileri nasıl ele geçirilir?

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,686
385
Sydney
Bilgilerini girmeden yapabilmenin tek yolu virüs indirtmektir. Siteye girdiği an dosya inmeye başlamaz kullanıcıdan indirmek için izin alır öyle iner. Onun harici siteye girdim tüm bilgilerimi aldılar tarzı bir şey çok zor

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,406
961
Merhabalar

konum için genelde kullanılan ip logger var

veya sm yolu ile direkt olarak rat atabilirsiniz

İyi Forumlar

XERCY

Yeni üye
28 Ağu 2023
30
3
Merhabalar

konum için genelde kullanılan ip logger var

veya sm yolu ile direkt olarak rat atabilirsiniz

İyi Forumlar
Teşekkür ederim ama ip çekmek istesem grabfy veya nexphisher gibi şeyler kullanırım ancak benim istesigim trojan ike bilgi geçmek keyllogger veya grabber gibi

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
129
Onun Gözleri..
çerezleri vs çekmem gerekiyor biliyorum ama bilgileri girmesini istemeden direk linke tıkladığında bilgilere nasıl erişebilirim?
Merhaba çerezleri ancak ratla çekebilirsiniz. Tabii bilmediğimiz methodlar olabilir ama şu an piyasa da public bir şekilde yoktur. Bu nedenle tek linkle kişinin sadece IP vs. gibi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.