safe run ozellıgı hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
kaspersky 2010 ozellıgı olan safe run ozellıgını kullanarak klıte codek programınu kurdum ıcındekı zararlıları temızleyerek kurulum yaptıgı ıcın program duzgun calısmadı , programı kaldırmak ıstedıgımde ıse program ekle ve kaldırda gozukmuyor , dosyayı kaspersky ınternet securıty 2010 dosyasının ıcıne atmıs , baslat menusunden klıte bularak unıstal yapıyorum olmuyor , bu ıs basıl olacak baska bır yolu varmı ,, program ekle ve kaldırdan kaldırılamayan programları kaldırmak ıcın kullanılan programlar ıse yaramıyor ,,,,,

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
prpgramı zaten kaspersky nın ozellıgı olan dafe run ozellıgını kullanarak kurdum bu sundugun bır cozum degıl , mutlaka baska bır yolu vardır , o kadar guncellemeyı bır dahamı yapacam , kasperskynın kendı ozellıgı olan safe run ozellıgını kullanarak kurdugum ıcın atmıs kaspersky dosyasının ıcıne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.