safe3 web

huseyinatay

Yeni üye
9 Eyl 2015
8
0
BEYLER selamın aleyküm bir sorum olucak
YlL80A.png

Taratıyorum Buluyor SQL Açığını
'sqlmap.py -u' kodunu yazıp o url nin tamamını kopyalıyorum
7bnWRa.png

Böyle Yapıyor Veri Tabanını Çekemiyorum yardımcı olurmusunuz
Konu yanlış yerdeyse kusuruma bakmayın

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Merhaba, konunun yeri altta belirttiğim alandır. İlgili yöneticilerin taşıması için report edildi.

Üst kısımda vermiş olduğunuz siteye iki gün evvel detaylı olarak inceleme yaptığım halde bile getuser tabloları malesef'ki gelmedi. Bu yüzden kendinizi yormayın bu siteyle üç farklı arkadaşımız ile elden geçirdiğimiz halde bile olumlu bir sonuç çıkaramadık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.