Çözüldü Sağ kulak çınlaması

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
4 gündür sağ kulağım çınlıyor çarşamba günü doktora görüneceğim bunu yaşayanlar var mı hiç acaba kir den dolayı olabilir mi kalitesiz bir kulaklıkla biraz yüksek sesli bağırmalı kırmalı video izledikten 1 gün sonra ortaya çıktı(aralarda yine aynı kulaklıkla orta seviyede müzik dinlenildi tek kulaklık var ve sağa takıyordum genellikle) baş ağrısı veya herhangi bir şey yok sadece kulağım çınlıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
vucudundaki herhangibi rahatsizligi internete arayip kendince teshis koyma kardesim pskolojik olarak etkilenirsin ve gordugun her tedaviye ragmen bu rahatsizligi cekersin..eger bas donmesi ve dengende sikinti varsa kulak zarin yirtilmis olabilir benimde pek bilgim yokta bildiklerimi soluyom..ayni sorun bendede oluyodu yaksasik 3 senedir kulaklik kullanmiyorum..saadete gelelim bas donmesi mide bulantisi ve dengede sorun varsa en kisa zamanda bir uzmana gorun ..bunlar yoksa rahat ol zamanla gecer..gecmis olsun

Kendimce teşhis koyma olayının sonuçlarını çok iyi biliyor olmama ve ne kadar yanlış bir hareket oldugumu bilsemde kendimi hiçbir zaman engelleyemedim çok şık olmuyor zaten bu tür şeyler ama yapıyorum yani ve o söylediğin belirtilerden hiç biri yok sadece sağ kulağım çınlıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.