Sağlam Bir Bilgi Amaçlı Değil Çökertmek Amaçlı

Vortex23

Üye
27 Ocak 2019
79
2
81 Vilayet
Herkese Selamlar Sevgili arkadaşlar yabancı bir chat sitesi kullanıcılarına tıkladıkları anda bigisayarlarına veya telefonlarına ciddi zarar verebilecek bir virüs arıyorum. Bilgi çalma amaçlı değildir. O ortamda bulunup linke tıkladıklarında sistemlerinin zarar görmesini ciddi olarak istiyorum. İçeriğini söyleyemiyorum lakin emin olun hayırlı bir iş. Trojen felan denedim ama rat yöntemiyle bağlandığım olduğu şayet ben diyorum ki zarar görsünler kullananların hepsi yabancı uyruklu eğer varsa böyle sağlam bir virüs herhangi bir dosaya gömüp verirseniz sevinirim rat virüslerinizde olabilir. Sonuç itibari ile karşı tarafı düşürecez sizde faydalanın istedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.