Sağlam Host-Domain

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
beyler güzel kaliteli bir site kurmayı düşünüyorum patlamicak host ve domain alabileceğim siteleri yazarmısınız

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
[COLOR="RoyalBlue
Uzun zamandır [URL="https://tik.lat/xoUku"] https://www.senkronet.com.tr/[/URL] ile çalışıyorum hem Windows hemde Linux bayi hostingim var. Tam bir fiyat performans şirketi kesinlikle öneririm. Müşteri desteği de gayet güzel.
[/COLOR]

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
eyvallah başka sitelere bakıyorum

Nasıl bir site kurulacak? Belirli bir ziyaretçi hedefiniz var mı? Ona göre bir şey önerelim. İki tane hosting firması önereceğim pek çok farklı firma ile çalıştım en iyi iki tanesi;

1-) Güzel Hosting

2-) Arvixe

Bir Türk bir yabancı tavsiye ettim ikisine de bakın ikisi de çok iyi yalnız Arvixe kullanırsanız ABD değil Avrupa veri merkezini seçmeyi unutmayın.

BYLoaded

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
840
1
Moskova
İllegal iş değil ise ;

- Yerli : "Veridyen "

- Yabancı : "Hostinger " , " GoDaddy " ; önerimdir .

Eğer illegal bir iş ise zor patlamayacak hosting bulman . Bu arada pek bilinmeyen şirketlere yönelme msmhost gibi çökme olasılıkları yüksek sonra emeklerin çöp olmasın . İyi forumlar ...

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Nasıl bir site kurulacak? Belirli bir ziyaretçi hedefiniz var mı? Ona göre bir şey önerelim. İki tane hosting firması önereceğim pek çok farklı firma ile çalıştım en iyi iki tanesi;

1-) Güzel Hosting

2-) Arvixe

Bir Türk bir yabancı tavsiye ettim ikisine de bakın ikisi de çok iyi yalnız Arvixe kullanırsanız ABD değil Avrupa veri merkezini seçmeyi unutmayın.

Forum kurcam

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
İllegal iş değil ise ;

- Yerli : "Veridyen "

- Yabancı : "Hostinger " , " GoDaddy " ; önerimdir .

Eğer illegal bir iş ise zor patlamayacak hosting bulman . Bu arada pek bilinmeyen şirketlere yönelme msmhost gibi çökme olasılıkları yüksek sonra emeklerin çöp olmasın . İyi forumlar ...

Legal site haci

Benimde aklimdan oyle geciyor en ucuz domain ve hosting 72tl tuttu almadım daha

Domain Olarak : Godday 5 TL Ye Domain Alıyorum

Hosting Olarak : bogahost.com.tr

Fiyatlarda Baya Ucuz Efsane kalitesi Var

Kendim icin almicam godday cok kötu geliyor bana igrenc bir tasarimi var

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Legal site haci

Benimde aklimdan oyle geciyor en ucuz domain ve hosting 72tl tuttu almadım daha

Kendim icin almicam godday cok kötu geliyor bana igrenc bir tasarimi var

Eğer Türkiye lokasyonlu düşünüyorsanız Güzel Hosting veya Veridyen kullanın üstte de önerdiğim gibi. Güzel hosting sorun yaşatmaz yaşasan bile ki çok nadir olur hangi gün hangi saatte yazarsan yaz en fazla 30 dakika sürer destek alman. Gece ticket açıyorum 10 dakikada cevap geliyor çok ilgililer.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.