sağlam ip değiştirme

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
sa beyler ben bazı gelir elde edilen kazanç sitelerinde üye oluorum üye olduktan sonra referans kasmak için vps veyahut proxy değiştiriorum ama adamlar yine yemior alttaki resimdeki gibi bir şeyle karşılaşıorum ben bu sıkıntıyı aşmak için kökten nasıl ip değişirim yani bilgisayarın ana ip ini nasıl değişebilirim ?

Sorun:
jWZRLr.png

GRAYWOLFTR

Üye
28 Ocak 2016
210
0
zenmate uzantısı ekle indirmek için uğraşma çünkü zenmate uzantısını google chrome üzerinden kurduğun zaman ip adresini değiştiriyorsun ve internetin yavaşlamıyor

MEMO_baba

Uzman üye
6 Kas 2009
1,017
28
google arama motorundan zpn im yazarak kullanabilirsiniz.Sitesine girip üye olmanız gerekir.Üye olduktan sonra programı indirip kullanabilirsiniz.Ben kullanıyorum sıkıntı cıkmadı.Aylık 10GB limit vermektedir.10GB bittiği zaman tekrar üye olup kullanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.