Şahıs Şirketi Kuruluş Konusun da Merak Ettikleriniz yanıtlıyorum

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Merhabalar, ben Dursun Can biliyorsunuz forum da çok eskilerden aktif olanlardanım. :)
17.09.2020 ile şirket açılışımı yapıp tamamen resmileştim.
Şahıs şirketi hakkında merak ettikleriniz var ise yanıtlayabilirim.
Kim olduğumu merak edenler var ise google'ye Dursun Can PEKŞEN yazabilirler. :)

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat
Tebrik ederim, Allah bereketli kazançlar nasip etsin inşallah.

Şuanlık aklımda bir soru yok ama gelirse soracağıma emin olabilirsin.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
Merhabalar, ben Dursun Can biliyorsunuz forum da çok eskilerden aktif olanlardanım. :)
17.09.2020 ile şirket açılışımı yapıp tamamen resmileştim.
Şahıs şirketi hakkında merak ettikleriniz var ise yanıtlayabilirim.
Kim olduğumu merak edenler var ise google'ye Dursun Can PEKŞEN yazabilirler. :)

Bunun bir anonim şirket olması nasıl oldu?

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
1
214
AK-47
Hayırlı olsun bol kazançlar diliyorum. hangi alanda işletmeniz var ve şirketi kurarken yardım aldığınız web kaynağı varmı?

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Ne gibi evraklara ihtiyaç dyydun ve nereye müracat ettin?
Muhasebecim vekalet istedi notere gidip muhasebecimin verdiği listeye vekalet verdim. Sonrasın datüm işlemlerimi muhasebecim halletti.
Bunun bir anonim şirket olması nasıl oldu?
O konuda pek bilgim yok.
Hayırlı olsun bol kazançlar diliyorum. hangi alanda işletmeniz var ve şirketi kurarken yardım aldığınız web kaynağı varmı?

Teşekkür ederim, Yazılım üzerine bir şirket kurdum.
Geniş bir müşteri portföyüm bulunuyor.
Her hangi bir yer web sayfasından destek almadım Muhasebecim ile görüştüm bir tek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.