sahte çekiliş

Light of god

Yeni üye
22 Mar 2018
36
0
Merhaba sahte çekiliş yapmak için bir site yada program var mı istediğimiz isime çıkması gerekiyor ?

Light of god

Yeni üye
22 Mar 2018
36
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
neresi ?

dostum öyle diyorsun da elimde alan adı host felan yok ayrıca video da gözükeceği için saçma bedava bir alan adı hiç inandırıcı olmaz

Peki dostum sen bilirsin ben senden bunun için bişey istemiyorum istemiyorsan yapmazsın olur biter burda senin için o kadar buldum beğenmiyorsan o senin sorunun kendin dene + çekilişle sana çıkmayan birşeyi başkasının hakkını alarak kazanmak kul hakkına girer neyse dostum gine de sen bilirsin Ara bul alan adı host çok kolay yeter ki sen iste ama sen armut piş ağzıma düş misali istiyorsun herşey hazır olsun ben çekiliş kazanayım diyorsun :D sana kolay gelsin

Light of god

Yeni üye
22 Mar 2018
36
0
Peki dostum sen bilirsin ben senden bunun için bişey istemiyorum istemiyorsan yapmazsın olur biter burda senin için o kadar buldum beğenmiyorsan o senin sorunun kendin dene + çekilişle sana çıkmayan birşeyi başkasının hakkını alarak kazanmak kul hakkına girer neyse dostum gine de sen bilirsin Ara bul alan adı host çok kolay yeter ki sen iste ama sen armut piş ağzıma düş misali istiyorsun herşey hazır olsun ben çekiliş kazanayım diyorsun :D sana kolay gelsin

yanlış anlamışsın çekilişi ben yapacağım ürünün başkasına gitmesinden ise tanıdığım birine gitmesini istiyorum ve nereden bulacağım alan adı ve host u ? :mutlu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.