Sahte Numara Ve Hesap Çalma Yöntemi #yardımSeverÜyelerKlubu

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Sahte Numara Ve Hesap Çalma Yöntemi /Yardım Sever Üyeler Klubu

[COLOR="LimeMerhaba Degerli Türk Hack Team Üyeleri
[/COLOR][/CENTER][/B]

[B][CENTER][COLOR="Yellow [URL="https://tik.lat/9o3NE"] tıkla indir [/URL][/COLOR]​

[COLOR="DarkOrange [URL="https://tik.lat/TXvHI"]
buraya tıklayarak butun ulkelere ait alan kodlarını gorebilirsiniz [/URL][/COLOR]​

1pGXG5.png

[COLOR="Blue [URL="https://tik.lat/E0CjB"] buraya tıklayarak whatsapp busınes indirin [/URL][/COLOR]​

[COLOR="Lime​

Son düzenleme:

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Cok Sacma bir konu Kardesim

1.Uslubunu duzelt nasil konusulucagini kurralari oku

2. Gereksiz diye yorum yapmişsin Ilk Olarak Konulara dikkatle bak Ki Acilmişmi acilmamişmi diye oyle konu Ac

bucyx

Üye
6 Ağu 2019
89
0
Kardeşim whatsapp ne alaka?
neden adını whatsapp koyuyoruz adam demeyecek mi instagram niye mesaj atmıyor da siz mesaj atıyorsunuz yaw arkadaş Allah akıl fikir vermiş

Moderatör tarafında düzenlendi:

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Kardeşim whatsapp ne alaka?
neden adını whatsapp koyuyoruz adam demeyecek mi instagram niye mesaj atmıyor da siz mesaj atıyorsunuz yaw arkadaş Allah akıl fikir vermiş

Dostum oncelikle şifre sıfırlama yerine girdiğinde bazı hesaplarda wp Link gönder var onun için yaptım sadece örnek verdim ama siz isterseniz Instagram yapabilirsiniz

Cok Sacma bir konu Kardesim

1.Uslubunu duzelt nasil konusulucagini kurralari oku

2. Gereksiz diye yorum yapmişsin Ilk Olarak Konulara dikkatle bak Ki Acilmişmi acilmamişmi diye oyle konu Ac
Üslubumde Ne sorun. Çar göremedim
Yardım merkezine Fake numara alma çok açılıyor ona açıklık getirsin diye konuyu açtım artı Pshing yöntemini anlattm

Haliok

Üye
15 Mar 2018
54
0
dostum yıl 2019 artık bu tür şeylere kimse inanmaz bununla anca 40 yaşındaki dayıların hesabını falan çalarsın.

Piyade1

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
436
0
Nereye
2 tane hit konuyu birleştirip bir yöntem oluşturmuş artık burdan başka şeylerde düşünüp yapabilirsiniz ellerinize sağlık uğraşıp görsellerle süslemişsiniz.
+Gereksiz diyen arkadaşların gereksiz diyecek bir konusu var mı merak ediyorum.

Fcx

Yeni üye
6 Tem 2019
4
0
Uygulamadan aldigimiz numara ile whatsappa kayit oldugumuzda direk olarak numarayi banlıyor yani çalismiyor

Hat takili olmayan bi telefondan yaptim bu arada sormak istedigim hat takip textnowdan sectigimiz numara ile birine mesaj atabilirmiyiz uygulamadaki numara ile yani yardimci olurmusun

Son düzenleme:

y6tty

Yeni üye
21 Ocak 2019
11
0
Bazen textsnowun verdiği numara çalışmıyor seçim ekranında çıkan büyün numaralrı pede deneyimin hangi oluyosa onu seçin :)

13 Ocak 2019
241
1
root$
(1.)kardeşim işletmeyi nasıl doğruladın?
biz de yıllarca bunu yaptık ve +1 kullanacak kadar düşmedik +32 ile yaptık yine işletme hesabıydı ama doğrulanmamış bir işletme hesabına ait diyordu
(2.) koyduğun site yanlış, ülke kodlarını gösteriyor, alan kodu sitesi koyman lazımdı mesela 778 kanada 779 amerika gibi görünmesi lazımdı. Ve arkadaşın dediği gibi gereksiz bir konu bununla anca 70 yaşındaki insanlar kanar. Sosyal mühendislik içermiyor.
Edit: yazım yanlışlarını düzeltmelisin
İyi forumlar

Son düzenleme:

LEGEND BOSS

Yeni üye
31 Tem 2019
28
0
Merhaba Degerli Türk Hack Team Üyeleri

Bu konumda sizlere fake numara alma ve ınstagram hesap dusurme yontemını gosterecegim

an1rWQ.png

Nedir Bu phishing Yontemi :

Sahte seneryolar uydurarak Hedef kişinin bu sahte seneryolara inanmasına ve elde edilen bilgilere denir

images

wuwDYb.jpg

gelelim sanal numara almaya öncelikle Buradan uygulamayi indiriyoruz

uygulamayı kurup acalım. Açınca ekrana kaydol veya giris yap yeri gelecektir

OryPAD.png

burdan G-mail hesabınızla giris yap ekranına tıklıyoruz

Acılan sayfadan

jqQoBL.png

setup ( kurulum ) sekmesıne tıklıyoruz yoksa mesajlar anlık olarak gelmez

sonrasında ıse

bizden izin isteyecektir endıselenmeyın korkacak birsey yok ızın veriyoruyz

wuwDYb.jpg

WXGdbm.png

karsımıza alan kodu yazma yeri gelecektir

hangi alan kodunu tercih edecekseniz onu yazın

1pGXG5.png

ben ornek olarak unitet states (ABD) kullanacagım

gelelim sosyal muhendislik ile hesap calmaya

aldıgınız sanal numarayı buraya ekleyın

karsaınıza gelecek olan ekrana whatsapp İconunu koyunuz isim olarak ise whatsapp turkıye destek ekibi yazınız

p5GLNq.png

kurbanınızı secın ve

ınandırıcı bır mesaj atın

an168d.png

link yerine ise ister z shadow ister seniz kendi sitenize yuklemıs oldugunuz fake logın scriptinin linkini gondereblirsiniz

--------------- İYİ FORUMLAR DİLERİM ---------------------

KONUDA EMEK VAR

NLO7Nk.png

OryPDz.jpg

Hocam telefon rootlu olduğu için textnow çalışmıyor. Bunu çalıştırmanın başka yolu var mı

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
625
5
AZ,Lenkeran
Dostum oncelikle şifre sıfırlama yerine girdiğinde bazı hesaplarda wp Link gönder var onun için yaptım sadece örnek verdim ama siz isterseniz Instagram yapabilirsiniz

Üslubumde Ne sorun. Çar göremedim
Yardım merkezine Fake numara alma çok açılıyor ona açıklık getirsin diye konuyu açtım artı Pshing yöntemini anlattm

aynen adam wp ornegi veriyor gidip numaraya textnowda bakiye ekleyip mesela su adami calicaksin hesabini telefon aramasi yapiyosun iste robot ses veyada birsine konusturarak hocam biz mesela instagram destek ve sikayet ekibiyiz instagrama benzer domain alip icine sahte login koyup hesap dusure bilirsin sosyal muhendisligine bagli

+1 numaraya takip ediliyor wp + ile ban yemezsin sorun cok userde bu numara eskiden wpde kayitli oldugu icin ingiliz amerikan rus herkez yazar size

Fsociety12

Yeni üye
17 Ağu 2019
30
0
Society
arkadaşlar bu tarz programlar ile hiç uğraşmayın dikkat edin siz phishing avı olabilirsiniz tavsiyem ****sploit,msfvenom gibi yazılımları kullanmanızdır.

xxkimliqsiz

Yeni üye
24 Şub 2019
3
0
kardeşim bu uygulamadan aldığımız numaralar ya wp kabul etmio ya da ederse direktmen whatsapp'tan bu numarayı yasaklıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.