Sahte Numara

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
arakdaşlar talk2 kullanıyordum ama o ve diğer benzeri tüm yazılımlar play store dewn kalkmış fake whatsapp içn sahte numara alabileceğim bir yer var mı?

ByZehirxx

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
595
0
Geldin
Sizlere bir sorum olucak doğru yere mi konu açtım tam bilmiyorum şimdi ben notebook'a android emilatörü yükledim ve telefonum garantide olduğu için whatsapp kullanamıyorum sahte numaraya code gidiyor bunun için önereceğiniz bir site var mı ? Şimdiden teşekkürler herkeze

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
Sizlere bir sorum olucak doğru yere mi konu açtım tam bilmiyorum şimdi ben notebook'a android emilatörü yükledim ve telefonum garantide olduğu için whatsapp kullanamıyorum sahte numaraya code gidiyor bunun için önereceğiniz bir site var mı ? Şimdiden teşekkürler herkeze

Yazılarınıza dikkat ediniz.

herkeze değil herkese olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.