Çözüldü Şaka Virüsü

ThRax

Yeni üye
6 Ocak 2016
22
0
Arkadaşlar. Ben bir arkadaşımı korkutmak istiyorum. Virüsü hazırlayailiyorum ama büyük ihtimalle yemez şakayı. Ben ona mail atacağım dosyayı. Arkadaşım maili açtığı gibi dosyanın bilgisayarına indirilmesini ve açılmasını istiyorum nasıl yapabilirim.

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Neden kendi kendine arkadaşın bilgisayarında çalışamaz mı

Eğer böyle bir şey olsa, yani sadece bir maili veya web sitesini görüntülediğin anda bir program çalışabilse, ben günde 1.000.000 kişinin makinesini zombie yapardım kendime.

Bir browser dosyayı indirmeye otomatik başlayabilir, ama kullanıcıyı çalıştırmaya zorlayamaz. Activex kontrolü gibi bir şey yaparsan özellikle söyler "Bu imzasız, çok büyük ihtimalle güvensiz. Gene de yükleyip çalıştırayım mı?" diye. Eğer bu uyarılara rağmen tıklayacak ise, zaten tıklatırsın. Sadece linki gönder gitsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.