Çözüldü Saldırı Çıkışlı VDS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProHaydoTR

Katılımcı Üye
23 Eyl 2013
442
1
Aydın
Forumda bir çok kez arattım hala bulamadım saldırı çıkışlı vds satan firma
Bazı ts3 firmalarına baktıgımda 512 Mb saldırı makinesi 30 tl diyorlar nereden aldıklarını söylemiyorlar . Bildiginiz bir firma var mı saldırı çıkışlı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
Digitalocean dan alıp saldırı gücünü ayarlayabilirsin.
Ben şahsen öyle yapmıştım kendi sitemde mesela tam güç vereceğine yarısına kadar ver (100 olacağına 50) aynı güç olmasa da yine iş görür.
veyahut vultr ikisi de aynı mantık.

ProHaydoTR

Katılımcı Üye
23 Eyl 2013
442
1
Aydın
Digitalocean dan alıp saldırı gücünü ayarlayabilirsin.
Ben şahsen öyle yapmıştım kendi sitemde mesela tam güç vereceğine yarısına kadar ver (100 olacağına 50) aynı güç olmasa da yine iş görür.
veyahut vultr ikisi de aynı mantık.
Hocam siz CC ile mi aldınız digitalocean dan .

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
Teşekkürler . Son bir sorum olucak öğrenci kimliği istiyorlar mı biraz araştırdım da.

Hayır tek gereken kartında 5 lira olması (1 dolar yani) bir de orada ki gerekli bilgileri doldurman ardından rahatlıkla kullanabilirsin. Yaklaşık böyle 5-6 adet hesap açtım sıkıntısız kullandım.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,084
36
462
THT's database
Merhaba, Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kanaat getirilerek, daha fazla post kasılmasını önlemek ve sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip, "Çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.