Saldırı makinası

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
Bahsettigin makineler vds değil
Hosting
Ve bu hostinglere paran yetmez yetse bile eve koyucak ve sogutucak yer bulamazsin donanimsal sıkıntılar falan ohoo bissuru şey

Senin aradigin şey stresser
Stresserlar internet uzarinden belli bi ucret karsiliginda aylik yada yillik ddos atan makine kiralamana yarar
Google'a "Stresser" yada "Booter"
Yazarak bu sitelere bakabilirsin
Ama dikkat et iclerinde dolandırıcılar olabilir

GECEGEZEN

Özel Üye
13 Şub 2016
2,518
1,351
Arkadaşın stresser açıklamasına ek olarak birkaç sağlam marka vereyim.
Webstresser.co
Stormstresser.xyz

Bunlar piyasadaki en güçlüler.BTC ile alınıyor.

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
İnternet çıkış gücü yüksek olan her vds,vps,dedicated sunucu saldırı makinası olarak kullanılabilir. Burda'ki önemli olan şey saldırı yaptığınızda hostunuzu kapatmıcak bir hizmet sağlayıcı bulmanız. Bilmem anlatabildimmi. Ancak bende bilmiyorum öyle bi hizmet sağlayıcı bilen birisi varsa bende yararlanmayı düşünüyorum.

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
İnternet çıkış gücü yüksek olan her vds,vps,dedicated sunucu saldırı makinası olarak kullanılabilir. Burda'ki önemli olan şey saldırı yaptığınızda hostunuzu kapatmıcak bir hizmet sağlayıcı bulmanız. Bilmem anlatabildimmi. Ancak bende bilmiyorum öyle bi hizmet sağlayıcı bilen birisi varsa bende yararlanmayı düşünüyorum.

Evet bende boyle bi saglayici ariyorum
Internetin girisine cikisina karismayan
Vdsnin icinde hack yapabilecegimiz bi şirket olsada alsak
İllaki vardır araştırmak lazım

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Makina = VDS yada VPS (upload hızı yüksek)

Bunları temin edersiniz lakin sistem izin veriyor olmalı yani gidip adamın datacenterde hem makinesini kullanıp hem de başka sunucuların da internetini kullanmanıza izin vermezler..

Ama verecek site dersek bunu sadece illegal yoldan datacenterde dedicated kiralamış kişiler yapabilir..

Direkt olarak hiçbir site izin vermiyor (ip stresser vs. ts düşürmüyor sadece modem..)

Ro0TMax

Yeni üye
20 Ağu 2016
35
0
dediğim gibi bende dedicated var ve saldırı atıyorum verimerkezide birşey demiyor hattı otomatik trafiğe yönlendiriyorlar Up down sunucu olmadığı için trafikte sınırsız olarak geliyor almak isteyen varsa Ö.M atabilir bekliyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.