Saldırı Makinesi Ve Botnet

Tuel99

Yeni üye
20 May 2022
5
6
Merhaba arkadaşlar 2002 yılından bu yana Botnet besliyorum bir çok trojen ve virüsle calıştım ama antiler bütün botnetcilerin baş belasıdır günümüzde bir çok botnetci bırakmış bulunmaktadır cünkü zombie kasmak zorlaşmış olmaktadır saldırı makinesi vps vds dedicated olayına gelirsekte türkiyede saldırı cıkısına izin veren firma neredeyse yok denilecek kadar azdır paramızın bir cogunu firma firma gezerek harcarız buna bir dur diyerek sizlere kendi müşterisi oldum bi firmayı önericem hem güvenilir hemde işlerini iyi yapıyorlar ister saldırı makinesi alın ister botnet sıkıntısız kullanırsınız 7 /24 destek saglıyorlar forum forum gezdim işe yarar hiç bir konu bulamadım ben size bu firmayı öneriyorum eger ddos seviyorsanız gidebileceginiz tek adres diyebilirim adamlar alenen botnet satıyorlar işin tuafı saldırı makinesi istiyorum dedim de ona göre vps vds veriyorlar :) tuaf bir hosting bi bakın derim umarım işinizi görür iyi forumlar. site adresi : www.GarantiShell.com

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
vps kısmında satın alma bile yok direkt olarak ss koymuşlar site 10 gün önce açılmış sunucular kendilerinin bile değil medyaweb(.)net diye bir siteye ait. Güzel ama geliştirmeniz lazım.

Tuel99

Yeni üye
20 May 2022
5
6
O shell öncedende vardı adamlar teslimat yapıyorlar burda saldırı makinesi arayanlara yardım amaçlı yazdım 1 kişi dolandırıldıysa gelir buraya screen atar dolandırıldım der boş yorum yapma adamlar demo lu calısıyorlar makineleri yok demişsin vps /vds /dedicated mi aldınki konusuyorsun + ödemeyi havale olarak alıyorlar bilgiliye saygım vardır coluk cocuk bilmişline asla..

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
O shell öncedende vardı adamlar teslimat yapıyorlar burda saldırı makinesi arayanlara yardım amaçlı yazdım 1 kişi dolandırıldıysa gelir buraya screen atar dolandırıldım der boş yorum yapma adamlar demo lu calısıyorlar makineleri yok demişsin vps /vds /dedicated mi aldınki konusuyorsun + ödemeyi havale olarak alıyorlar bilgiliye saygım vardır coluk cocuk bilmişline asla..
1 dolandırıcısınız demedim.
2 yer sağlayıcı belgeniz yok yani devletten vergi kaçırıyorsunuz
3 ödemeyi istersen elden alsın hiç fark etmez

Tuel99

Yeni üye
20 May 2022
5
6
B
1 dolandırıcısınız demedim.
2 yer sağlayıcı belgeniz yok yani devletten vergi kaçırıyorsunuz
3 ödemeyi istersen elden alsın hiç fark etmez
Ben oranın sahibi degilim Ben önerdim burda spofing vps vds satıyorlar botnet satıyorlar diye dedim onların vergisi algısından bana ne

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.