Saldırıları Hızlandırmalı

Superhobbo

Yeni üye
26 Ara 2015
22
0
Dünya
Selamun Aleyküm,
Ne zamandır askerlerimiz,polisler,siviller ölüyor,ve dikkatimi çeken şey ise Rusya'nın dikkat çekmeye çalışması.Hatırlıyor musunuz,Rus gemisi Uçak Savar ya da onun gibi bir silah ile Marmaradan geçmişti.Daha sonra Teröristler Helikopterimizi nasıl olduysa(!) düşürmüştü.Geçen günde Yine Rus gemisi geçti ve şuanda durum ortada.Artık canım sıkılmaya başladı bu Ruslara.Teröristlere yardım yaptığını AÇIK AÇIK söyleyen yüzsüzlere Saldırıları arttıralım diyorum.Mesela Rus siteleri hacklemeyi arttırsak diyorum.Kusura bakmayın ancak böyle birşey aklıma geldi ve bu soysuzlara karşı yapabileceğimiz en iyi şey bu.Eğer yanlış bir şey dediysem Hakkınızı Helal Edin (

BozkurtArmy

Katılımcı Üye
13 May 2016
765
0
İstanbul
Dostum saldırıları artıralım tamamda biz saldırları arttırsak ne olacak bu hainlerin eylemleri bitecekmi hayır boşuna kendinizi yormayın bence burdan tek yapabildiğimiz dua etmek

opsfentek

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
391
0
Yinede zarara saldırıya sessiz kalmak iyi olmaz, elimizden geleni yapmalıyız bence. Tahminimce çoğu kişi bruteforce bilir forumda. 2 dork yazsın 2 site düşürsün sonunda baya site düşmüş olur.

Mr Alone

Yeni üye
26 Haz 2016
25
0
Dostum saldırıları artıralım tamamda biz saldırları arttırsak ne olacak bu hainlerin eylemleri bitecekmi hayır boşuna kendinizi yormayın bence burdan tek yapabildiğimiz dua etmek

Haklısın kardeşim. Allah bu teröristleri ve bunlara yardım yapanları bildiği gibi yapsın inşaallah

pislickene

Üye
10 Haz 2010
114
0
İndex basmakla elimize birşey geçmez.
Ulaşacaksın devlet sitelerinin veri tabanlarına, tüm bilgileri alacaksın.
Basacaksın indexi bilgilerle tehtit edeceksin bu kadar basit.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
247
İstanbul
Arkadaşlar bu tür konular açana kadar forumdan bilgilendirme alıp bu saldırıları siz üstlene bilirisiniz böle bir imkan var..

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Saldırıyı cartı curtu bırakın. Bu zor günlerde birlik olun güçlü olun yeter.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
354
27
anka
Biz ruslara saldırsak onlar bize saldırcak ve daha güçlü saldırcak , adamların hacker sayısı tahminimce bizden fazladır . O yüzden net bişey diyemem .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.