samsgun gt s7560 kurulum sorunu!!!!!

baris5991

Üye
3 Tem 2012
170
0
arkdaşlar elimde gts7560 var telefonu bottan sıfırladım telfon acıldı samsung kurlum ekranı türkçeyi secip başlat dedim wifi atla dedim saate ileri dedim ve sonrası yok üstte sarjyeri felan gözüküyor ekran resmi cekebilirim ama telefon kurulumu daha fazla ilerlemiyor ilk defa başıma geldi ne yapmalıyım.

Denenen olaylar
1- wifiye bağlanıp girme
2-tekrar formatlamak
3-bataryayı değiştirmek neden yaptım bilmiyorum ama yaptım :)

başka bir şey gelmedi aklıma sorunla karşılasan veya bilgisi olan arkdaşları dört gözle bekliyorum. :D

7 Tem 2007
9,549
89
arkdaşlar elimde gts7560 var telefonu bottan sıfırladım telfon acıldı samsung kurlum ekranı türkçeyi secip başlat dedim wifi atla dedim saate ileri dedim ve sonrası yok üstte sarjyeri felan gözüküyor ekran resmi cekebilirim ama telefon kurulumu daha fazla ilerlemiyor ilk defa başıma geldi ne yapmalıyım.

Denenen olaylar
1- wifiye bağlanıp girme
2-tekrar formatlamak
3-bataryayı değiştirmek neden yaptım bilmiyorum ama yaptım :)

başka bir şey gelmedi aklıma sorunla karşılasan veya bilgisi olan arkdaşları dört gözle bekliyorum. :D
2-tekrar formatlamak
Formatı nerden attın.
Recovery ekranına girebiliyor musun. Giriyorsa wipe yap.
Wipe de fayda etmiyorsa temiz rom şart

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.