Samsun galaxy s4 dokunmatik sorunu

Farukerzz

Katılımcı Üye
30 Eyl 2013
338
0
ERZURUM
1)arkadaşlar günde 3-4 kez telefonumun dokunmatiği donuyor bataryayı çıkartıp açınca düzeliyor. bu sorunun çözümü nedir?
2) bir diğer sorunda telefonun ekran döndürmesi çalışmıyor cliinometer diye bir uygulama indirdim kapatıp açıyorum telefonu o programı açınca düzeliyor fakat 5 dakka sonra daha düzelmiyor ekran yan kalıyor. bu iki sorunun çözmü nedir şimdiden teşekkürler.

xXxRCpxXx

Katılımcı Üye
12 Eki 2010
772
0
KutsalToprak
Clinometeri muhendisler kullanir genellikle , bende kullaniyorum açı ölçeri, galiba sizin sorununuzun değişik bir versiyonu arkadaşımda çıktı onunda S4 ekran kapandı dahda açılmadı fakat çalışır durumda telefon, garatınti kapsamında telefonu goturduk ekran kartı yanmış dedi

Farukerzz

Katılımcı Üye
30 Eyl 2013
338
0
ERZURUM
Clinometeri muhendisler kullanir genellikle , bende kullaniyorum açı ölçeri, galiba sizin sorununuzun değişik bir versiyonu arkadaşımda çıktı onunda S4 ekran kapandı dahda açılmadı fakat çalışır durumda telefon, garatınti kapsamında telefonu goturduk ekran kartı yanmış dedi

tuş kilidini açarken dokunmatik çalışmıyor 5 dakika sonra kendine geliyor sonra dokunmatik çalışıyor. clinometer kullanma amacım telefon dönderdiğinde dönüyormu ona bakıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.