Samsung A3 Cihazımın desenini unuttum

CesurAsker6

Yeni üye
17 Mar 2017
16
0
Arkadaşlar merhaba.
Yakın zamanda ekran kilidimi değiştirdim. Fakat sürekli eskisi kafamda durduğundan yenisini unuttum. Format atmak en son çare. Çok yanlış girdiğimde yedek pin kodu falan çıkmıyor. Bilgisayara bağladığımda ekran kilidi geçilmeden dosya görünür olmuyor. Diğer çoğu şeyi denedim fakat bir türlü olmuyor. Ne yapmam gerek.
Şimdiden teşekkürler.

MikoReis7

Uzman üye
24 Haz 2016
1,941
1
20
Bence Yeter
Dostum Artık Gerekli Güvenlik Önemleri Alındığı İçin Kırman İmkansız Gibi Ama Bir Konuda Görmüştüm Sisteme Birşey Kurup Telefondan Giriş Yapıp Şifre Dosyasını Siliyordu Bulurisem Atarım Eğer Olmazsa Mecburen Hard Reset :)

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Odin ile cıhazına uygun twrp'yi telefonuna attıktan sonra tuş kombinasyonu ile recovery mod'a girip ; ADVANCED--> FİLEMANAGER--> (Data/System) yolunu izledikten sonra altta yazılı olan dosyalardan var olanları silip yeniden başlattığında kilit kalkmış olur

Password.key
Gesture.key
Locksetting.db
Locksetting.db-wal
Locksetting.db-shm​

Dipnot: Sonuç olarak root atılmadığı için garanti dışı kalmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.